laivalista

Laivalista

Laivalistan tiedot tulevat Liikenneviraston ylläpitämästä satamaliikenteen Portnet-tietojärjestelmästä. Kaikki Suomen ulkomaanliikenteen alusliikenteen satamakäynnit tallennetaan Portnet-tietojärjestelmään.

Eri viranomaistahot kuten Tulli ja Merenkulkuviranomaiset hyödyntävät Portnet-tietojärjestelmän tietoja.

ETA Vessel Nat. From
To
Berth ETS Agent of arrival
Agent of departure
Updated
27.11.2018 12:30 Plyca NL - NETHERLANDS BEANR
/ RULED
27.11.2018 20:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
18.11.2018 09:15
27.11.2018 08:00 Pulpca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
28.11.2018 21:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
15.11.2018 09:15
27.11.2018 06:00 Lisbon Express BM - BERMUDA FIHEL
/ BEANR
C? 27.11.2018 16:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
14.11.2018 16:15
26.11.2018 18:00 Havstraum NO - NORWAY ZZUKN
/ NLRTM
N1 28.11.2018 12:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.11.2018 16:15
26.11.2018 06:00 Bore Bank FI - FINLAND DELBC
/ DERSK
27.11.2018 10:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
18.11.2018 09:15
26.11.2018 04:00 Charlotta B LR - LIBERIA RULED
/ PLGDY
C? 27.11.2018 04:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
14.11.2018 16:15
25.11.2018 16:00 Valentina MH - MARSHALL ISLANDS RUKGD
/ BEANR
C? 26.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
16.11.2018 14:15
25.11.2018 06:00 Alsterdijk LR - LIBERIA PLGDN
/ LVRIX
C? 26.11.2018 14:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
16.11.2018 21:15
24.11.2018 06:00 Sonderborg PT - PORTUGAL LVRIX
/ NLRTM
24.11.2018 22:00 Global Freight Solutions Ltd
/ Global Freight Solutions Ltd
16.11.2018 12:15
24.11.2018 06:00 Baltic Tern CY - CYPRUS RUULU
/ DEBRV
C? 24.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.11.2018 14:15
23.11.2018 06:00 Lisa Lehmann AG - ANTIGUA AND BARBUDA RUULU
/ ZZUKN
23.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.11.2018 17:15
22.11.2018 14:00 Gdynia BS - BAHAMAS PLPLC
/ BRIQI
A3-4 27.11.2018 23:00 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
16.11.2018 11:15
22.11.2018 12:17 ST Marseille LU - LUXEMBOURG SELLA
/ BEZEL
N1 23.11.2018 06:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
12.11.2018 13:15
22.11.2018 10:00 Trica NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
H3 23.11.2018 21:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
15.11.2018 11:15
22.11.2018 07:00 Prima Queen FI - FINLAND FITKU
/ RUULU
J1 22.11.2018 22:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
16.11.2018 09:15
22.11.2018 06:00 Merweborg NL - NETHERLANDS LVRIX
/ TRMAR
23.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.11.2018 14:15
22.11.2018 06:00 Seagard FI - FINLAND EE88R
/ DERSK
H2 23.11.2018 21:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
15.11.2018 11:15
22.11.2018 06:00 Oslo Wave 2 SG - SINGAPORE ZZUKN
/ ZZUKN
Muu 22.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
13.11.2018 16:15
22.11.2018 06:00 Heyn NL - NETHERLANDS ESGIJ
/ ZZUKN
Muu 22.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.11.2018 10:15
21.11.2018 16:00 Estemar LU - LUXEMBOURG FRBOL
/
A2 22.11.2018 14:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.11.2018 12:15
21.11.2018 12:00 Christina NO - NORWAY FIFOR
/ NOKMO
N1 22.11.2018 12:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
15.11.2018 18:15
21.11.2018 11:00 Nordic Diana NL - NETHERLANDS SESOR
/ GBWPT
Muu 21.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.11.2018 19:15
21.11.2018 06:00 Elbsailor AG - ANTIGUA AND BARBUDA FIHEL
/ NLRTM
C? 21.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.11.2018 13:15
21.11.2018 06:00 Astrosprinter CY - CYPRUS PLGDN
/ RULED
C? 21.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.11.2018 13:15
21.11.2018 06:00 Seeland GB - UNITED KINGDOM SEMON
/ DEEME
22.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
13.11.2018 09:15
21.11.2018 06:00 Trito Navigator NL - NETHERLANDS FRCOZ
/ FIKEM
A2 21.11.2018 20:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
16.11.2018 10:15
20.11.2018 23:59 Flex Keston AG - ANTIGUA AND BARBUDA RUKGD
/ ZZUKN
L2 21.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.11.2018 17:15
20.11.2018 21:17 Doris NO - NORWAY SEGVX
/ NLRTM
Ö2 21.11.2018 17:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
16.11.2018 12:15
20.11.2018 12:30 Trica NL - NETHERLANDS BEANR
/ RULED
H3 20.11.2018 20:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
15.11.2018 10:15
20.11.2018 11:00 Alsterdijk LR - LIBERIA NLRTM
/ PLGDN
C? 21.11.2018 18:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
18.11.2018 17:15
20.11.2018 08:00 Kraftca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
H5 21.11.2018 21:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
15.11.2018 10:15
20.11.2018 06:00 Finnbreeze FI - FINLAND FIHEL
/ FIHEL
H6 21.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.11.2018 13:15
20.11.2018 03:00 Cathma AN - NETHERLANDS ANTILLES NLAMS
/ NLAMS
HK4 21.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
16.11.2018 12:15
20.11.2018 02:00 Norrland AG - ANTIGUA AND BARBUDA DERSK
/ DERSK
21.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.11.2018 14:15
20.11.2018 01:00 Moezelborg NL - NETHERLANDS FIKTK
/ ESLEI
EU1 21.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.11.2018 15:15
19.11.2018 23:00 Acquamarina IT - ITALY FISKV
/ DEWIS
N2 20.11.2018 23:58 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.11.2018 18:15
19.11.2018 18:00 Norvind NO - NORWAY PLGDN
/
S1 20.11.2018 20:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.11.2018 15:55
19.11.2018 16:00 Lisa Lehmann AG - ANTIGUA AND BARBUDA LVRIX
/ RUULU
? 20.11.2018 23:59 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.11.2018 17:15
19.11.2018 16:00 Lady Claudia NL - NETHERLANDS LVLPX
/ FIRAU
EU3 21.11.2018 18:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.11.2018 16:00
19.11.2018 15:30 Moezelborg NL - NETHERLANDS FIKTK
/ FIKTK
19.11.2018 22:30 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.11.2018 15:15
19.11.2018 12:00 Marielyst LR - LIBERIA LVRIX
/ NLRTM
C3 19.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.11.2018 15:58
19.11.2018 10:00 Viiru FI - FINLAND RULED
/ RULED
EU3 22.11.2018 10:00
/
18.11.2018 17:15
19.11.2018 10:00 Meteor FI - FINLAND RULED
/ RULED
EU3 22.11.2018 10:00
/
18.11.2018 16:15
19.11.2018 06:00 Bore Bank FI - FINLAND DELBC
/ DERSK
H2 20.11.2018 10:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
18.11.2018 12:15
19.11.2018 04:00 Vayenga Maersk DK - DENMARK GBFXT
/ LVRIX
C2 21.11.2018 14:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
16.11.2018 21:15
19.11.2018 03:00 Havila Fortress BS - BAHAMAS ZZUKN
/ ZZUKN
M1 19.11.2018 06:15 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
18.11.2018 15:54
19.11.2018 03:00 Prima Celina FI - FINLAND EERMS
/ FIINK
U1 19.11.2018 18:00 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
18.11.2018 09:48
18.11.2018 23:59 Maas Confidence PT - PORTUGAL FRURO
/ MXALT
A3-4 22.11.2018 23:00 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
18.11.2018 16:48
18.11.2018 22:30 Symphony Performer NL - NETHERLANDS ZZUKN
/ ZZUKN
J1 19.11.2018 06:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
18.11.2018 15:54
18.11.2018 19:30 Moezelborg NL - NETHERLANDS SESTO
/ FIKTK
B3 19.11.2018 14:30 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
17.11.2018 21:15
Arrived Vessel Nat. From
To
Berth ETS Agent of arrival
Agent of departure
Updated
18.11.2018 18:50 Havila Crusader NL - NETHERLANDS ZZUKN
/ ZZUKN
J1 18.11.2018 22:30 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
18.11.2018 18:52
18.11.2018 14:25 Doggersbank NL - NETHERLANDS LTKLJ
/ NLVLI
B1 20.11.2018 18:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.11.2018 14:28
18.11.2018 10:40 Alessandra Lehmann AG - ANTIGUA AND BARBUDA LVRIX
/ ZZUKN
EU3 19.11.2018 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.11.2018 10:41
18.11.2018 09:20 Scot Frankfurt MT - MALTA USHOU
/ EETLL
N2 19.11.2018 12:00 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.11.2018 09:19
18.11.2018 00:45 Christopher AG - ANTIGUA AND BARBUDA RULED
/ PLGDY
C1 19.11.2018 22:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
18.11.2018 00:46
17.11.2018 21:30 Elena NL - NETHERLANDS FITOK
/ GBSHS
L5 19.11.2018 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
17.11.2018 22:00
17.11.2018 20:45 Merita PT - PORTUGAL PLGDN
/ EEPLS
S2 19.11.2018 18:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.11.2018 15:58
17.11.2018 13:35 MSC Amy PT - PORTUGAL RUKGD
/ BEANR
C4 19.11.2018 14:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
17.11.2018 14:20
17.11.2018 10:55 Alethini MH - MARSHALL ISLANDS FRDKK
/
PK2 21.11.2018 22:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
17.11.2018 11:04
ATS Vessel Nat. From
To
Arrived Berth Agent of arrival
Agent of departure
Updated
18.11.2018 19:20 Tornedalen GB - UNITED KINGDOM EEKND
/ LVSKU
17.11.2018 15:35 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.11.2018 19:19
18.11.2018 17:10 Bergstraum NO - NORWAY FIKOK
/ PLSZZ
17.11.2018 20:25 N1 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
18.11.2018 17:12
18.11.2018 06:35 Solvik Supplier BS - BAHAMAS ZZUKN
/ ZZUKN
18.11.2018 02:00 J1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
18.11.2018 06:39
17.11.2018 20:35 Havila Fortress BS - BAHAMAS ZZUKN
/ ZZUKN
17.11.2018 16:05 J1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
17.11.2018 20:52
17.11.2018 19:35 Hunteborg NL - NETHERLANDS FISIP
/ DEBKE
16.11.2018 16:40 S2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
17.11.2018 19:34
17.11.2018 19:00 Siegfried Lehmann AG - ANTIGUA AND BARBUDA EEPLS
/ ZZUKN
16.11.2018 04:15 U1 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
17.11.2018 20:51
17.11.2018 15:35 Duzgit Integrity MT - MALTA FINLI
/ GBSED
16.11.2018 01:50 N1 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
17.11.2018 16:15
17.11.2018 15:15 Havila Fortress BS - BAHAMAS ZZUKN
/ ZZUKN
17.11.2018 14:15 B3 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
17.11.2018 16:16
17.11.2018 11:45 Havila Crusader NL - NETHERLANDS ZZUKN
/ ZZUKN
17.11.2018 07:20 J1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
17.11.2018 12:05
17.11.2018 06:55 Symphony Performer NL - NETHERLANDS ZZUKN
/ ZZUKN
16.11.2018 20:10 J1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
17.11.2018 07:19
17.11.2018 00:45 Sea Steamer SG - SINGAPORE FIKJO
/ DZBJA
15.11.2018 22:25 EU1 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
17.11.2018 04:05
17.11.2018 00:10 Tankos FI - FINLAND SELOU
/ FITKU
16.11.2018 11:35 Ö3 Destination Line Oy
/ Destination Line Oy
17.11.2018 04:03
16.11.2018 22:10 Milan Express BM - BERMUDA FIHEL
/ BEANR
16.11.2018 12:35 C4 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
16.11.2018 22:17
16.11.2018 21:35 Pulpca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
15.11.2018 09:40 H3 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
16.11.2018 21:37
16.11.2018 20:25 Seagard FI - FINLAND FIHKO
/ DERSK
14.11.2018 19:40 H2 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
16.11.2018 20:28
16.11.2018 18:10 Kersti MT - MALTA RUKGD
/ GBDUN
15.11.2018 10:25 A3 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
16.11.2018 18:09
16.11.2018 18:05 Ferro BB - BARBADOS DKRAN
/ ISGRT
15.11.2018 18:50 T4 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
16.11.2018 18:10
16.11.2018 16:40 Solvik Supplier BS - BAHAMAS ZZUKN
/ ZZUKN
16.11.2018 10:55 J1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
16.11.2018 16:44
16.11.2018 14:25 Tide Navigator NL - NETHERLANDS FIKTK
/ ITGOA
14.11.2018 23:15 B3 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
16.11.2018 14:42
16.11.2018 12:45 Daydream Believer MH - MARSHALL ISLANDS NOHVI
/ MXVER
10.11.2018 10:15 A4 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
16.11.2018 12:46
16.11.2018 11:35 Vera Rambow DE - GERMANY, FEDERAL REPUBLIC OF RUULU
/ DEBRV
15.11.2018 04:30 C3 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
16.11.2018 11:36
16.11.2018 10:40 Tornedalen GB - UNITED KINGDOM EEPRN
/ EEKND
15.11.2018 11:55 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
16.11.2018 11:22
16.11.2018 09:05 Topaz Volga RU - RUSSIAN FEDERATION LVRIX
/ RULED
20.10.2018 19:40 HK2 Meriaura Oy
/ Meriaura Oy
16.11.2018 09:05
16.11.2018 00:50 Havila Crusader NL - NETHERLANDS ZZUKN
/ ZZUKN
15.11.2018 22:10 J1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
16.11.2018 00:52
16.11.2018 00:05 Merit GI - GIBRALTAR SEVST
/ GBSHO
15.11.2018 06:50 L5 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
16.11.2018 00:02
15.11.2018 22:20 Astrorunner CY - CYPRUS PLGDN
/ RULED
15.11.2018 15:10 C2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.11.2018 22:21
15.11.2018 21:30 Havila Crusader NL - NETHERLANDS ZZUKN
/ ZZUKN
15.11.2018 20:10 B3 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
15.11.2018 21:28
15.11.2018 09:05 Solvik Supplier BS - BAHAMAS ZZUKN
/ ZZUKN
15.11.2018 02:30 J1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
15.11.2018 10:31
15.11.2018 06:30 Emilie FI - FINLAND FIMHQ
/ EEVIR
14.11.2018 23:40 S1 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
15.11.2018 07:01
15.11.2018 05:05 Prima Ballerina FI - FINLAND EETLL
/ RUVYG
14.11.2018 09:30 L3 Oy M. Rauanheimo Ab
/ Oy M. Rauanheimo Ab
15.11.2018 05:07
15.11.2018 04:05 Listraum NO - NORWAY SEMON
/ BEGNE
14.11.2018 05:30 N1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
15.11.2018 04:05
15.11.2018 02:15 Symphony Performer NL - NETHERLANDS ZZUKN
/ ZZUKN
14.11.2018 17:35 J1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
15.11.2018 03:14
15.11.2018 01:05 Eeva VG FI - FINLAND DERSK
/ ZZUKN
13.11.2018 11:55 L2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.11.2018 01:03
14.11.2018 23:10 Lady Christina NL - NETHERLANDS LVRIX
/ DEEME
13.11.2018 22:15 L7 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.11.2018 10:34
14.11.2018 22:10 Tide Navigator NL - NETHERLANDS LVSKU
/
13.11.2018 10:50 S2 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
14.11.2018 22:11
14.11.2018 21:30 Nikar G AG - ANTIGUA AND BARBUDA FIPOR
/ GBWPT
14.11.2018 07:25 L5 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
14.11.2018 21:30
14.11.2018 21:00 Timca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
13.11.2018 08:45 H5 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
14.11.2018 21:00
14.11.2018 20:55 Lisbon Express BM - BERMUDA FIHEL
/ BEANR
13.11.2018 21:45 C1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
14.11.2018 20:54
14.11.2018 18:30 Havila Crusader NL - NETHERLANDS ZZUKN
/ ZZUKN
14.11.2018 15:45 M1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
14.11.2018 18:33
14.11.2018 15:30 Havila Crusader NL - NETHERLANDS ZZUKN
/ ZZUKN
14.11.2018 11:30 J1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
14.11.2018 15:48
14.11.2018 13:35 Conmar Bay AG - ANTIGUA AND BARBUDA FIHEL
/ NLRTM
13.11.2018 15:45 C3 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
14.11.2018 13:42
14.11.2018 10:55 Venta Maersk DK - DENMARK GBFXT
/ LVRIX
12.11.2018 04:00 C2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
14.11.2018 11:47
14.11.2018 10:35 Finnsun FI - FINLAND FIHEL
/ FIHEL
13.11.2018 05:55 H6 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
14.11.2018 10:38
13.11.2018 23:20 Solvik Supplier BS - BAHAMAS ZZUKN
/ ZZUKN
13.11.2018 19:05 J1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
13.11.2018 23:22
13.11.2018 21:30 Lady Christina NL - NETHERLANDS LVRIX
/ DEEME
11.11.2018 10:05 EU3 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
13.11.2018 22:26
13.11.2018 20:40 Pulpca NL - NETHERLANDS BEANR
/ RULED
13.11.2018 12:15 H3 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
13.11.2018 20:39
13.11.2018 20:30 Valentina MH - MARSHALL ISLANDS RUKGD
/ BEANR
12.11.2018 01:45 C4 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
13.11.2018 20:33
13.11.2018 19:15 Charlotta B LR - LIBERIA RULED
/ PLGDY
12.11.2018 09:00 C1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
13.11.2018 19:14
13.11.2018 18:10 Latana NO - NORWAY SEGVX
/ NLRTM
11.11.2018 16:10 Ö2 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
13.11.2018 18:12
13.11.2018 17:35 Ernst Hagedorn AG - ANTIGUA AND BARBUDA LTKLJ
/ LVSKU
11.11.2018 21:40 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
13.11.2018 17:36
13.11.2018 08:50 Bore Bank FI - FINLAND DELBC
/ EE88R
12.11.2018 05:50 H2 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
13.11.2018 08:51
13.11.2018 05:10 Tellus DK - DENMARK FISKV
/
12.11.2018 23:35 Ö1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
13.11.2018 05:12
13.11.2018 02:20 Havila Crusader NL - NETHERLANDS ZZUKN
/ ZZUKN
12.11.2018 21:45 J1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
13.11.2018 02:33
12.11.2018 22:35 Tellus DK - DENMARK FISKV
/
12.11.2018 10:00 Ö3 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
12.11.2018 22:37
12.11.2018 20:50 Baltic Shearwater CY - CYPRUS PLGDN
/ LVRIX
11.11.2018 14:10 C3 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
12.11.2018 20:49
12.11.2018 20:35 Havila Fortress BS - BAHAMAS ZZUKN
/ ZZUKN
12.11.2018 16:05 B3 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
12.11.2018 20:34
12.11.2018 19:05 Norvind NO - NORWAY PLGDY
/ PLGDY
11.11.2018 03:20 S2 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
12.11.2018 19:08
12.11.2018 18:40 Friedrich Russ AG - ANTIGUA AND BARBUDA NLAMS
/ FIRAU
12.11.2018 06:00 H3 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
12.11.2018 18:43
12.11.2018 15:15 Havila Fortress BS - BAHAMAS ZZUKN
/ ZZUKN
12.11.2018 12:25 J1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
12.11.2018 15:13
12.11.2018 09:20 Nordic Marianne DK - DENMARK EEMUG
/ NLRTM
10.11.2018 07:05 N2 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
12.11.2018 09:20
11.11.2018 21:00 Tornedalen GB - UNITED KINGDOM EEKND
/ EEPRN
10.11.2018 23:15 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
11.11.2018 21:00
Näytä kaikki