laivalista

Laivalista

Laivalistan tiedot tulevat Liikenneviraston ylläpitämästä satamaliikenteen Portnet-tietojärjestelmästä. Kaikki Suomen ulkomaanliikenteen alusliikenteen satamakäynnit tallennetaan Portnet-tietojärjestelmään.

Eri viranomaistahot kuten Tulli ja Merenkulkuviranomaiset hyödyntävät Portnet-tietojärjestelmän tietoja.

ETA Vessel Nat. From
To
Berth ETS Agent of arrival
Agent of departure
Updated
22.01.2019 18:17 Vechtborg NL - NETHERLANDS SESTO
/ FIKTK
S1 25.01.2019 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
21.01.2019 12:15
22.01.2019 23:00 Sampogracht NL - NETHERLANDS BRVDC
/ FIRAU
A1-2 23.10.2019 23:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.01.2019 12:28
22.01.2019 23:00 Cathma AN - NETHERLANDS ANTILLES NLAMS
/ NLAMS
HK4 23.01.2019 22:17 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
20.01.2019 10:03
23.01.2019 00:30 Tellus SE - SWEDEN FISKV
/ FISKV
Ö3 23.01.2019 23:59 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
22.01.2019 11:15
23.01.2019 06:00 Sardius NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
J1 23.01.2019 16:00 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
22.01.2019 11:15
23.01.2019 08:00 Finnsun FI - FINLAND RULED
/ DELBC
H3 23.01.2019 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
22.01.2019 12:15
23.01.2019 12:17 Christina LR - LIBERIA GBIMM
/ PLGDN
A3 24.01.2019 12:17 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
22.01.2019 09:56
23.01.2019 14:00 Elena NL - NETHERLANDS PLKOL
/
S2 24.01.2019 20:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
21.01.2019 12:49
23.01.2019 21:30 Seagard FI - FINLAND FIHKO
/ DERSK
H2 25.01.2019 21:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
18.01.2019 10:25
23.01.2019 22:00 Lisa Lehmann AG - ANTIGUA AND BARBUDA EEPLS
/ ZZUKN
U1 25.01.2019 14:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
17.01.2019 11:15
23.01.2019 23:00 Gerarda NL - NETHERLANDS PLSZZ
/ PLSZZ
A4 24.01.2019 23:00 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
21.01.2019 11:15
23.01.2019 23:00 Kurpie BS - BAHAMAS BEGNE
/ ITRAN
A3-4 27.01.2019 23:00 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
17.01.2019 13:15
24.01.2019 00:30 Kadri MT - MALTA SEOST
/ NLMOE
A3-4 25.01.2019 12:00 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
21.01.2019 14:15
24.01.2019 06:00 Alsterdijk LR - LIBERIA PLGDN
/ PLGDN
C? 25.01.2019 14:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
17.01.2019 01:15
24.01.2019 06:00 Diamant NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
J1 24.01.2019 16:00 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
17.01.2019 10:15
24.01.2019 06:00 Marit NL - NETHERLANDS RULED
/
EU3 25.01.2019 06:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.01.2019 17:15
24.01.2019 10:00 Timca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
H3 25.01.2019 21:00 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
18.01.2019 10:25
24.01.2019 11:00 Valentina MH - MARSHALL ISLANDS RUKGD
/ BEANR
C? 25.01.2019 15:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.01.2019 09:15
24.01.2019 12:17 Lunamar PT - PORTUGAL DERSK
/ ZZUKN
L2 25.01.2019 21:17 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
22.01.2019 12:15
24.01.2019 15:00 Prima Ballerina FI - FINLAND FIKTK
/ DEGRD
A4 25.01.2019 23:00 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
22.01.2019 14:13
25.01.2019 04:00 Conmar Bay AG - ANTIGUA AND BARBUDA NLRTM
/ NLRTM
25.01.2019 23:00 Unifeeder A/S
/ Unifeeder A/S
16.01.2019 16:15
25.01.2019 06:00 Heinrich Ehler PT - PORTUGAL RUULU
/ DEBRV
C? 25.01.2019 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
17.01.2019 14:15
25.01.2019 06:00 Sardius NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
J1 25.01.2019 16:00 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
17.01.2019 10:15
25.01.2019 06:00 Tellus SE - SWEDEN FISKV
/ SESOE
Ö2 25.01.2019 20:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
21.01.2019 19:15
25.01.2019 10:00 RMS Saimaa AG - ANTIGUA AND BARBUDA SESOL
/ DEDUS
Muu 25.01.2019 23:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
22.01.2019 14:15
25.01.2019 10:00 Norbris NO - NORWAY PLSZZ
/ PLSZZ
S2 26.01.2019 22:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
21.01.2019 22:15
25.01.2019 12:17 Sapphire IT - ITALY BEANR
/ ZZUKN
Ö3 26.01.2019 08:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
22.01.2019 11:15
25.01.2019 17:17 Dutch Emerald NL - NETHERLANDS SEMMA
/ FISKV
Ö2 26.01.2019 17:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
22.01.2019 11:15
25.01.2019 17:17 Gisela Essberger PT - PORTUGAL SEHUS
/ SEOER
N1 27.01.2019 23:59 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
22.01.2019 11:15
25.01.2019 18:00 Estland GB - UNITED KINGDOM PLGDN
/
S1 27.01.2019 22:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
21.01.2019 22:15
26.01.2019 06:00 Egbert Wagenborg NL - NETHERLANDS NOHER
/ FIKTK
S2 28.01.2019 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
16.01.2019 16:15
26.01.2019 10:00 Tornedalen GB - UNITED KINGDOM LVSKU
/ EEKND
S2 27.01.2019 22:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
21.01.2019 22:15
27.01.2019 06:00 Wes Amelie CY - CYPRUS LVRIX
/ NLRTM
C? 27.01.2019 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
17.01.2019 13:15
27.01.2019 18:00 RMS Goole AG - ANTIGUA AND BARBUDA DEKEL
/ FRLLG
EU3 28.01.2019 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
21.01.2019 14:15
28.01.2019 06:00 Conger AG - ANTIGUA AND BARBUDA GBSOU
/ RULED
28.01.2019 17:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
16.01.2019 14:15
28.01.2019 06:00 Christopher AG - ANTIGUA AND BARBUDA RULED
/ PLGDY
C? 28.01.2019 22:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
17.01.2019 01:15
28.01.2019 06:00 Bore Bank FI - FINLAND DELBC
/ DERSK
29.01.2019 10:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
20.01.2019 09:15
28.01.2019 18:00 Xanthia NO - NORWAY FIFOR
/ NLRTM
Ö2 29.01.2019 23:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
17.01.2019 17:15
29.01.2019 06:00 Egbert Wagenborg NL - NETHERLANDS FIKTK
/ FIPRS
30.01.2019 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
16.01.2019 17:15
29.01.2019 08:00 Trica NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
30.01.2019 21:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
17.01.2019 09:15
29.01.2019 12:30 Pulpca NL - NETHERLANDS BEANR
/ RULED
29.01.2019 20:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
20.01.2019 09:15
30.01.2019 06:00 Lisbon Express BM - BERMUDA FIHEL
/ BEANR
C? 30.01.2019 22:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
18.01.2019 00:15
31.01.2019 06:00 Seagard FI - FINLAND FIHKO
/ DELBC
01.02.2019 22:00 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
22.01.2019 09:15
Arrived Vessel Nat. From
To
Berth ETS Terminaali Agent of arrival
Agent of departure
Updated
22.01.2019 13:35 Trent Navigator NL - NETHERLANDS FIKEM
/ NLTNZ
EU1 23.01.2019 22:00 Konttisatama Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
22.01.2019 13:41
22.01.2019 11:55 Timca NL - NETHERLANDS BEANR
/ RULED
H3 22.01.2019 20:30 Hietanen Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
22.01.2019 13:20
22.01.2019 11:00 Marjatta CY - CYPRUS DEHAM
/
T2 23.01.2019 14:00 Hietanen Etelä C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
22.01.2019 11:04
22.01.2019 10:50 Keit MT - MALTA BEANR
/ FIHEL
S3 23.01.2019 16:00 Sunila, Satama Oy C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
22.01.2019 10:37
22.01.2019 10:10 Kraftca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
H5 23.01.2019 21:30 Hietanen Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
22.01.2019 10:05
22.01.2019 09:40 Nike MT - MALTA EESLP
/ FIPOR
Ö1 22.01.2019 15:15 Öljysatama C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
22.01.2019 13:26
22.01.2019 08:45 Milan Express BM - BERMUDA FIHEL
/ BEANR
C4 22.01.2019 18:00 Mussalo (Kontti) Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
22.01.2019 08:47
22.01.2019 08:30 Meteor FI - FINLAND EELSA
/ FITKU
B0 23.01.2019 10:00 Mussalo (Kontti)
/
22.01.2019 08:51
22.01.2019 06:50 Tian En CN - CHINA FIHEL
/ CNCZX
B3 25.01.2019 23:59 Mussalo (Kontti) GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
22.01.2019 06:52
22.01.2019 04:20 Diamant NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
J1 22.01.2019 17:00 Jänskä Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
22.01.2019 09:16
21.01.2019 21:35 Tali FI - FINLAND FIRAA
/ RUULU
T4 23.01.2019 17:00 Hietanen Etelä GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
22.01.2019 00:37
21.01.2019 20:15 Rockpiper CY - CYPRUS ZZUKN
/ ZZUKN
B4 22.01.2019 21:00 Mussalo (Kontti) Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
22.01.2019 05:48
21.01.2019 09:00 Helga Essberger PT - PORTUGAL FIKOK
/ NLRTM
Ö2 22.01.2019 16:00 Öljysatama PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
21.01.2019 17:50
21.01.2019 05:25 Venta Maersk DK - DENMARK GBFXT
/ FIHEL
C2 22.01.2019 22:30 Mussalo (Kontti) Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
21.01.2019 05:33
21.01.2019 05:00 Prima Celina FI - FINLAND FIMHQ
/ SENRK
U1 22.01.2019 19:00 Halla Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
22.01.2019 09:56
21.01.2019 00:15 Finnsea FI - FINLAND FIHEL
/ FIHEL
H6 22.01.2019 22:00 Hietanen Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
21.01.2019 00:18
20.01.2019 16:10 Tornedalen GB - UNITED KINGDOM EEKND
/ LVSKU
S1 23.01.2019 08:00 Sunila, Sunila Oy PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
20.01.2019 16:12
20.01.2019 12:30 Nordic Oasis PA - PANAMA NONVK
/ ZZUKN
A1-2 23.01.2019 06:00 Mussalo (Kuiva) Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
22.01.2019 10:00
19.01.2019 23:50 St. Gregory BS - BAHAMAS FIPOR
/ EGALY
PK3 24.01.2019 12:00 Palokangas PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
19.01.2019 23:51
19.01.2019 20:45 CMB Catrine HK - HONG KONG NOFRK
/ EGALY
PK1 31.01.2019 23:00 Palokangas PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
19.01.2019 20:46
19.01.2019 12:30 Wigeon LR - LIBERIA BEGNE
/ PESVY
A3-4 25.01.2019 15:00 Mussalo (Kuiva) Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
20.01.2019 05:48
17.01.2019 20:00 Prima Ballerina FI - FINLAND EETLL
/ ZZUKN
L3 24.01.2019 13:17 Lakulahti Oy M. Rauanheimo Ab
/ Oy M. Rauanheimo Ab
22.01.2019 14:13
ATS Vessel Nat. From
To
Arrived Berth Agent of arrival
Agent of departure
Updated
22.01.2019 12:15 Bore Bank FI - FINLAND DELBC
/ DERSK
21.01.2019 06:10 H2 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
22.01.2019 13:21
22.01.2019 11:05 Afalina LT - LITHUANIA PLSZZ
/ SEDOM
19.01.2019 19:55 L5 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
22.01.2019 11:06
21.01.2019 22:15 Charlotta B LR - LIBERIA RULED
/ PLGDY
19.01.2019 22:35 C3 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
21.01.2019 22:27
21.01.2019 22:15 Friedrich Russ AG - ANTIGUA AND BARBUDA NLAMS
/ FIRAU
20.01.2019 17:40 H3 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
21.01.2019 22:27
21.01.2019 22:05 Warber NL - NETHERLANDS FIRAU
/ FIRAU
20.01.2019 07:20 L7 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
21.01.2019 22:32
21.01.2019 18:35 Sardius NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
21.01.2019 08:15 J1 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
21.01.2019 18:36
21.01.2019 17:15 RMS Neudorf LR - LIBERIA SEOXE
/ GBHUL
17.01.2019 16:25 EU3 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
21.01.2019 18:09
21.01.2019 11:05 Merita PT - PORTUGAL PLGDN
/
19.01.2019 11:25 S2 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
21.01.2019 11:36
20.01.2019 17:10 Nike MT - MALTA SENRK
/ ZZUKN
20.01.2019 08:35 N1 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
20.01.2019 17:25
20.01.2019 16:30 Diamant NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
20.01.2019 09:50 J1 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
20.01.2019 17:25
20.01.2019 15:30 Kikka FI - FINLAND DERSK
/ ZZUKN
18.01.2019 22:05 S1
/
20.01.2019 15:36
20.01.2019 15:30 Kikka FI - FINLAND DERSK
/ ZZUKN
18.01.2019 22:05 S1
/
20.01.2019 15:36
20.01.2019 15:30 Meteor FI - FINLAND FIRAU
/ ?????
18.01.2019 22:05 S1
/
20.01.2019 15:36
20.01.2019 12:40 Samus Swan MT - MALTA DEHAM
/ LTKLJ
19.01.2019 02:05 Ö3 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
20.01.2019 13:20
20.01.2019 10:00 Vasiliy Shukshin BZ - BELIZE ESBIO
/ RULED
19.01.2019 15:25 A2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.01.2019 10:06
20.01.2019 02:05 Rockpiper CY - CYPRUS ZZUKN
/ ZZUKN
19.01.2019 01:05 B4 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
20.01.2019 02:08
19.01.2019 19:00 Wes Carina CY - CYPRUS LVRIX
/ NLRTM
19.01.2019 05:50 C2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
19.01.2019 19:03
19.01.2019 18:10 Bergstraum NO - NORWAY FIKAS
/ PLSZZ
18.01.2019 22:55 Ö2 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
19.01.2019 18:37
19.01.2019 18:00 Sardius NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
19.01.2019 05:55 J1 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
19.01.2019 18:05
19.01.2019 17:15 Sea Discovery CY - CYPRUS ESGAR
/
18.01.2019 08:40 T1 Oy Aug. Ljungqvist Ab, Loviisa
/ Oy Aug. Ljungqvist Ab, Loviisa
19.01.2019 17:16
19.01.2019 16:15 Isidor LR - LIBERIA GBSHS
/ GBNHO
18.01.2019 06:15 L5 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
19.01.2019 16:18
19.01.2019 16:05 Andrea NL - NETHERLANDS FIKTK
/ PLSZZ
17.01.2019 19:15 EU2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
19.01.2019 16:18
19.01.2019 11:10 Amelie LR - LIBERIA ISGRT
/ PEPAI
12.01.2019 06:10 A3-4 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
19.01.2019 11:10
19.01.2019 07:00 Mainland MT - MALTA SESDL
/ BEANR
18.01.2019 06:55 N1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
19.01.2019 07:05
19.01.2019 01:35 Aura FI - FINLAND EERMS
/
17.01.2019 16:05 U1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
19.01.2019 01:34
18.01.2019 23:35 Ankie NL - NETHERLANDS FIUKI
/ NLTNZ
17.01.2019 03:50 EU1 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.01.2019 23:35
18.01.2019 22:05 Bergstraum NO - NORWAY FIKAS
/ PLSZZ
18.01.2019 15:15 Ö3 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.01.2019 22:57
18.01.2019 21:40 Seagard FI - FINLAND FIHKO
/ DERSK
16.01.2019 20:50 H2 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
18.01.2019 21:47
18.01.2019 21:35 Vera Rambow DE - GERMANY, FEDERAL REPUBLIC OF RUULU
/ DEBRV
17.01.2019 10:35 C1 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.01.2019 21:49
18.01.2019 21:35 Trica NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
17.01.2019 10:00 H3 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
18.01.2019 21:55
18.01.2019 21:05 Tornedalen GB - UNITED KINGDOM EEPRN
/ EEKND
16.01.2019 20:35 S2 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.01.2019 21:05
18.01.2019 21:05 Kikka FI - FINLAND DERSK
/ ZZUKN
16.01.2019 16:45 S4
/
18.01.2019 21:50
18.01.2019 21:05 Kikka FI - FINLAND DERSK
/ ZZUKN
16.01.2019 16:45 S4
/
18.01.2019 21:50
18.01.2019 21:05 Meteor FI - FINLAND SEKAA
/ ZZUKN
16.01.2019 16:45 S4
/
18.01.2019 21:50
18.01.2019 20:55 Alsterdijk LR - LIBERIA PLGDN
/ PLGDN
17.01.2019 01:05 C3 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
18.01.2019 20:54
18.01.2019 19:55 Diamant NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
17.01.2019 13:45 J1 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
18.01.2019 19:56
18.01.2019 19:50 Sonderborg PT - PORTUGAL NLRTM
/ PLGDY
18.01.2019 06:00 C2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.01.2019 19:56
18.01.2019 14:40 Egelantiersgracht NL - NETHERLANDS FIRAU
/ TRLMA
16.01.2019 10:40 L2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.01.2019 14:44
18.01.2019 10:45 Golfstraum NO - NORWAY SEROR
/ GBHUL
17.01.2019 11:20 Ö2 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.01.2019 10:48
18.01.2019 05:48 Isidor LR - LIBERIA GBSHS
/ GBNHO
17.01.2019 13:05 L7 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.01.2019 05:53
18.01.2019 05:35 Aland GB - UNITED KINGDOM FIRAU
/ GBIMM
15.01.2019 19:55 L5 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.01.2019 05:40
18.01.2019 04:10 Duzgit Integrity MT - MALTA FIPRS
/ BEANR
16.01.2019 23:15 N1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.01.2019 04:13
18.01.2019 01:45 Ternhav DK - DENMARK SEGOT
/ SEGOT
17.01.2019 02:00 Ö3 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.01.2019 02:14
17.01.2019 22:00 Solymar CY - CYPRUS FRBOL
/
16.01.2019 15:05 A2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
17.01.2019 22:03
17.01.2019 22:00 Polyaland GI - GIBRALTAR LTKLJ
/
16.01.2019 11:10 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
17.01.2019 22:03
17.01.2019 19:30 Prima Ballerina FI - FINLAND EETLL
/ ZZUKN
17.01.2019 02:45 HK4 Oy M. Rauanheimo Ab
/ Oy M. Rauanheimo Ab
17.01.2019 20:04
17.01.2019 19:20 Cemsea III CY - CYPRUS LTKLJ
/ LTKLJ
15.01.2019 09:25 L4 Oy Sea Load Shipping SLS Ltd
/ Oy Sea Load Shipping SLS Ltd
17.01.2019 20:03
17.01.2019 17:45 Andrea NL - NETHERLANDS EEPRN
/ FIKTK
16.01.2019 23:10 U2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
17.01.2019 17:46
17.01.2019 17:00 Lisbon Express BM - BERMUDA FIHEL
/ BEANR
16.01.2019 13:05 C2 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
17.01.2019 17:27
17.01.2019 12:45 Sardius NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
16.01.2019 11:45 J1 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
17.01.2019 13:03
17.01.2019 05:55 Finnsun FI - FINLAND RULED
/ DELBC
16.01.2019 09:55 H3 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
17.01.2019 05:56
17.01.2019 05:10 Listraum NO - NORWAY SESDL
/ NOKMO
16.01.2019 04:00 N2 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
17.01.2019 05:12
17.01.2019 03:05 Besiktas Iceland MT - MALTA SESFT
/ SEKAN
16.01.2019 07:25 Ö2 Oy Tramp Agencies Ltd
/ Oy Tramp Agencies Ltd
17.01.2019 03:07
17.01.2019 02:10 Kwintebank NL - NETHERLANDS NOKRS
/ BEGNE
13.01.2019 05:30 A3 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
17.01.2019 03:23
16.01.2019 22:40 Conmar Bay AG - ANTIGUA AND BARBUDA LVRIX
/ NLRTM
15.01.2019 23:50 C3 Unifeeder A/S
/ Unifeeder A/S
16.01.2019 22:47
16.01.2019 21:50 Plyca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
15.01.2019 08:25 H5 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
16.01.2019 22:39
16.01.2019 21:50 Wes Amelie CY - CYPRUS FIHEL
/ NLRTM
16.01.2019 10:35 C1 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
16.01.2019 21:56
16.01.2019 20:20 Vega Vela LR - LIBERIA RULED
/ BEANR
16.01.2019 08:10 C4 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
16.01.2019 20:36
16.01.2019 20:05 Adele AG - ANTIGUA AND BARBUDA EEHLT
/ FIUKI
16.01.2019 01:45 S2 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
16.01.2019 20:08
16.01.2019 19:10 Rockpiper CY - CYPRUS ZZUKN
/ ZZUKN
16.01.2019 04:55 B4 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
16.01.2019 19:24
16.01.2019 17:40 Beata PT - PORTUGAL PLGDN
/ RUBRK
16.01.2019 04:50 I3 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
16.01.2019 17:42
16.01.2019 12:05 Vayenga Maersk DK - DENMARK GBFXT
/ PLGDN
14.01.2019 05:30 C2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
16.01.2019 12:15
16.01.2019 11:40 Finnbreeze FI - FINLAND FIHEL
/ FIHEL
14.01.2019 23:10 H6 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
16.01.2019 12:18
16.01.2019 10:55 Granato IT - ITALY FIPOR
/ NLRTM
15.01.2019 11:20 N1 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
16.01.2019 12:12
16.01.2019 07:30 Purple Gem MT - MALTA NLAMS
/
15.01.2019 21:15 Ö3 Oy Tramp Agencies Ltd
/ Oy Tramp Agencies Ltd
16.01.2019 08:18
16.01.2019 04:20 Beata PT - PORTUGAL PLGDN
/ RUBRK
13.01.2019 22:25 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
16.01.2019 05:21
16.01.2019 04:20 Beata PT - PORTUGAL PLGDN
/ RUBRK
13.01.2019 22:25 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
16.01.2019 05:21
16.01.2019 01:20 Victoriaborg NL - NETHERLANDS IEWAT
/ DEBKE
12.01.2019 17:15 S2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
16.01.2019 01:18
15.01.2019 22:15 Heinrich Ehler PT - PORTUGAL RUULU
/ DEBRV
14.01.2019 22:35 C3 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.01.2019 22:16
15.01.2019 21:10 Trica NL - NETHERLANDS BEANR
/ RULED
15.01.2019 13:05 H3 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
15.01.2019 21:16
15.01.2019 20:10 Ternsund DK - DENMARK SEGOT
/ FISKV
15.01.2019 01:25 Ö3 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
15.01.2019 20:10
15.01.2019 20:00 Diamant NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
15.01.2019 10:00 J1 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
15.01.2019 20:08
15.01.2019 18:00 Trent Navigator NL - NETHERLANDS FRCOZ
/ FIKEM
14.01.2019 04:35 A2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
15.01.2019 18:03
Näytä kaikki