laivalista

Laivalista

Laivalistan tiedot tulevat Traficomin ylläpitämästä satamaliikenteen Portnet-tietojärjestelmästä. Kaikki Suomen ulkomaanliikenteen alusliikenteen satamakäynnit tallennetaan Portnet-tietojärjestelmään.

Eri viranomaistahot kuten Tulli ja Merenkulkuviranomaiset hyödyntävät Portnet-tietojärjestelmän tietoja.

ETA Vessel Nat. From
To
Berth ETS Agent of arrival
Agent of departure
Updated
14.02.2020 17:00 Seili FI - FINLAND FIANK
/ FIANK
15.02.2020 08:20 Meritaito Oy
/ Meritaito Oy
17.02.2020 10:15
15.02.2020 17:00 Seili FI - FINLAND FIANK
/ FIANK
16.02.2020 08:20 Meritaito Oy
/ Meritaito Oy
15.02.2020 16:15
20.02.2020 17:00 Seili FI - FINLAND FIANK
/ FIANK
23.02.2020 08:20 Meritaito Oy
/ Meritaito Oy
20.02.2020 08:15
26.02.2020 19:45 Seagard FI - FINLAND FIHKO
/ DERSK
H2 28.02.2020 14:00 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
26.02.2020 14:15
26.02.2020 19:45 Valentina PT - PORTUGAL RUKGD
/ BEANR
C2 27.02.2020 20:15 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
25.02.2020 14:36
26.02.2020 22:00 Delphis Finland HK - HONG KONG FIHEL
/ PLGDN
C3 28.02.2020 15:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
26.02.2020 18:17
27.02.2020 05:00 Bulgaria MT - MALTA NLRTM
/ ZZUKN
A3 29.02.2020 23:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
26.02.2020 17:37
27.02.2020 05:00 Mirva VG FI - FINLAND FIINK
/ DELBC
T3 27.02.2020 23:00 Meriaura Oy
/ Meriaura Oy
26.02.2020 13:57
27.02.2020 08:30 Escape NL - NETHERLANDS RUBRK
/ NLRTM
C4 27.02.2020 18:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
26.02.2020 15:52
27.02.2020 10:00 Mostraum NO - NORWAY FIKOK
/ GBHUL
Ö2 28.02.2020 01:00 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
26.02.2020 17:38
27.02.2020 10:00 Plyca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
H3 28.02.2020 21:00 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
26.02.2020 17:15
27.02.2020 12:00 Dutch Emerald NL - NETHERLANDS EESLM
/ GBSED
N2 28.02.2020 12:00 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
26.02.2020 12:15
27.02.2020 15:00 Turchese IT - ITALY PLGDN
/ PTSIE
N1 28.02.2020 16:00 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
26.02.2020 17:38
27.02.2020 16:00 Nordic Inge DK - DENMARK SENRK
/ NLRTM
Ö1 28.02.2020 08:00 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
26.02.2020 09:15
27.02.2020 17:00 Cathy Jo CW - CAPE VERDE FIPOR
/ DEBKE
S2 28.02.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
26.02.2020 11:15
27.02.2020 17:30 Amber Spirit AG - ANTIGUA AND BARBUDA BEGNE
/ EETLL
HL1 28.02.2020 17:00 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
26.02.2020 13:15
27.02.2020 20:00 Havstraum NO - NORWAY SEIGG
/ GBTEE
N2 28.02.2020 06:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
25.02.2020 11:15
27.02.2020 23:30 Seastar Trader GI - GIBRALTAR NLAMS
/ EGALY
PK1 04.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
26.02.2020 10:15
28.02.2020 01:00 Rystraum NO - NORWAY SEKLR
/ NLRTM
Ö2 29.02.2020 01:00 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
26.02.2020 15:15
28.02.2020 04:00 Amanda DK - DENMARK FITKU
/ DEMUK
B1 28.02.2020 13:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
26.02.2020 13:15
28.02.2020 06:00 OOCL Rauma NL - NETHERLANDS FIHEL
/ NLRTM
C? 28.02.2020 22:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
24.02.2020 10:15
28.02.2020 06:00 Sonderborg PT - PORTUGAL FIHEL
/ DEBRV
C? 28.02.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
25.02.2020 15:15
28.02.2020 12:00 Westborg NL - NETHERLANDS EETLL
/ PLSZZ
A3 29.02.2020 12:00 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
25.02.2020 16:15
28.02.2020 16:00 Tornedalen GB - UNITED KINGDOM EEKND
/ LVSKU
S1 29.02.2020 20:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
26.02.2020 16:15
28.02.2020 18:17 Amethyst CY - CYPRUS SEKAN
/ NOFRK
N1 29.02.2020 12:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
24.02.2020 15:15
28.02.2020 21:00 Ternhav DK - DENMARK SEGOT
/ SEGOT
Ö3 29.02.2020 17:00 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
26.02.2020 09:15
28.02.2020 23:00 Mercurius SE - SWEDEN SEKAN
/ SENRK
Ö2 29.02.2020 14:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
25.02.2020 19:15
29.02.2020 06:00 Lady Claudia NL - NETHERLANDS NLVLI
/ DEKEL
L7 01.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
25.02.2020 19:15
29.02.2020 06:00 Heinrich Ehler PT - PORTUGAL RUULU
/ DEBRV
C? 29.02.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
21.02.2020 10:15
29.02.2020 06:00 Finnsky FI - FINLAND RULED
/ DETRV
H6 29.02.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
24.02.2020 14:15
29.02.2020 08:17 Marilie FI - FINLAND PLGDN
/ ZZUKN
Muu 02.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.02.2020 12:15
29.02.2020 22:00 Jolie FI - FINLAND FIMHQ
/ EEKND
S1 01.03.2020 06:00 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
24.02.2020 17:15
01.03.2020 02:00 Trent Navigator NL - NETHERLANDS FRCOZ
/ FIKEM
A2 02.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
25.02.2020 11:15
01.03.2020 06:17 Delfin GI - GIBRALTAR DERSK
/ ZZUKN
Muu 02.03.2020 23:59 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
25.02.2020 10:15
01.03.2020 10:17 Dutch Aquamarine NL - NETHERLANDS DEHAM
/ EETLL
Ö3 02.03.2020 10:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
26.02.2020 18:15
01.03.2020 14:00 Mario L CY - CYPRUS BEANR
/ RUULU
A2 03.03.2020 14:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
26.02.2020 15:15
01.03.2020 15:00 Latana NO - NORWAY SEGVX
/ SEMMA
Ö2 02.03.2020 12:00 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
24.02.2020 20:15
01.03.2020 21:52 Nordic Hamburg CY - CYPRUS LTKLJ
/ RULED
C? 02.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
21.02.2020 10:15
02.03.2020 04:00 Aland GB - UNITED KINGDOM FIRAU
/ LVRIX
HK3 02.03.2020 23:00 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
26.02.2020 10:15
02.03.2020 06:00 Charlotta B LR - LIBERIA RULED
/ PLGDY
C? 02.03.2020 22:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
20.02.2020 21:15
02.03.2020 06:00 Volga Maersk DK - DENMARK GBFXT
/ LVRIX
C2 04.03.2020 14:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
25.02.2020 11:15
02.03.2020 10:30 Bore Sea NL - NETHERLANDS FIHKO
/ RULED
H3 02.03.2020 21:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
26.02.2020 11:15
03.03.2020 06:00 Lisbon Express BM - BERMUDA FIHEL
/ BEANR
C? 03.03.2020 22:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
26.02.2020 14:15
03.03.2020 06:00 Bernhard Schepers AG - ANTIGUA AND BARBUDA FIHEL
/ NLRTM
C? 03.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
26.02.2020 10:15
03.03.2020 06:00 Trica NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
H3 04.03.2020 21:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
26.02.2020 15:15
03.03.2020 06:00 Transmar CY - CYPRUS FRBOL
/
A2 03.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
26.02.2020 15:15
03.03.2020 11:00 Komet III AG - ANTIGUA AND BARBUDA RUKGD
/ RUULU
03.03.2020 22:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
26.02.2020 10:15
03.03.2020 11:00 Bomar Vanquish LR - LIBERIA RUKGD
/ BEANR
C4 04.03.2020 16:51 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
25.02.2020 16:15
03.03.2020 12:30 Kraftca NL - NETHERLANDS BEANR
/ RULED
H5 03.03.2020 20:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
26.02.2020 11:15
03.03.2020 14:17 Cathma AN - NETHERLANDS ANTILLES NLAMS
/ NLAMS
HK4 05.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
26.02.2020 11:15
04.03.2020 06:00 Egon W AG - ANTIGUA AND BARBUDA SENRK
/ PLSZZ
EU1 05.03.2020 16:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
26.02.2020 18:15
04.03.2020 06:00 Finnbreeze FI - FINLAND RULED
/ DETRV
H6 04.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
26.02.2020 11:15
04.03.2020 16:17 Lady Christina NL - NETHERLANDS LVRIX
/ DEEME
07.03.2020 20:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
24.02.2020 14:15
05.03.2020 06:00 Fionia Sea GB - UNITED KINGDOM RULED
/ FIHEL
H6 05.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
26.02.2020 11:15
05.03.2020 06:00 Seagard FI - FINLAND FIHKO
/ DERSK
H2 06.03.2020 14:00 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
26.02.2020 12:15
05.03.2020 15:00 Harbour First PT - PORTUGAL EEPLS
/ USSRE
Ö2 07.03.2020 15:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
26.02.2020 15:15
06.03.2020 06:00 FWN Solide NL - NETHERLANDS ILASH
/ SENRK
? 06.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
25.02.2020 17:15
06.03.2020 06:00 Italian Express GI - GIBRALTAR GBFXT
/ RULED
C? 06.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
26.02.2020 10:15
06.03.2020 06:17 Vikstraum MT - MALTA SESSR
/ NLRTM
Ö2 07.03.2020 01:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
24.02.2020 15:15
07.03.2020 14:17 Stoc Baltic CY - CYPRUS EETLL
/ SEMMA
N1 08.03.2020 12:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
26.02.2020 13:15
07.03.2020 15:00 Solstraum NO - NORWAY PLSZZ
/ DEWIS
N1 08.03.2020 15:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
26.02.2020 11:15
11.03.2020 06:00 Ferromar CY - CYPRUS PTAVE
/
A2 11.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
25.02.2020 09:15
Arrived Vessel Nat. From
To
Berth ETS Terminaali Agent of arrival
Agent of departure
Updated
26.02.2020 16:45 Dalsland CY - CYPRUS LVSKU
/ EEPRN
U2 28.02.2020 22:00 Halla C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
26.02.2020 16:11
26.02.2020 12:10 Gisela Essberger PT - PORTUGAL FITKU
/ FIPOR
Ö3 27.02.2020 01:00 Öljysatama GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
26.02.2020 17:38
26.02.2020 00:10 Hav Marlin AG - ANTIGUA AND BARBUDA FITKU
/ PLGDY
A3 26.02.2020 21:00 Mussalo (Kuiva) Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
26.02.2020 19:00
25.02.2020 15:25 Fri Karmsund CY - CYPRUS GBELL
/ ZZUKN
A1 01.03.2020 23:17 Mussalo (Kuiva) Oy M. Rauanheimo Ab
/ Oy M. Rauanheimo Ab
26.02.2020 18:25
25.02.2020 11:15 Timca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
H3 26.02.2020 20:15 Hietanen Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
26.02.2020 18:43
25.02.2020 00:05 Bonny Island HK - HONG KONG PLSWI
/ NICIO
A4 29.02.2020 23:00 Mussalo (Kuiva) Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
25.02.2020 00:13
19.02.2020 14:05 Friedrich Russ AG - ANTIGUA AND BARBUDA NLAMS
/ ZZUKN
I3 02.03.2020 14:00 Kantasatama C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
19.02.2020 14:10
04.11.2019 15:50 Morwenna-2 RU - RUSSIAN FEDERATION FINLI
/ ZZUKN
MCV1 31.03.2020 18:00 Konttisatama Meriaura Oy
/ Meriaura Oy
31.12.2019 06:04
04.11.2019 15:50 Morwenna-2 RU - RUSSIAN FEDERATION FINLI
/ ZZUKN
MCV1 31.03.2020 18:00 Konttisatama Meriaura Oy
/ Meriaura Oy
31.12.2019 06:04
ATS Vessel Nat. From
To
Arrived Berth Agent of arrival
Agent of departure
Updated
26.02.2020 18:20 Pollux AG - ANTIGUA AND BARBUDA RULED
/ FIHEL
26.02.2020 14:05 C3 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
26.02.2020 18:21
26.02.2020 16:40 Jolie FI - FINLAND FIMHQ
/ FIMHQ
26.02.2020 05:30 S1 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
26.02.2020 15:47
26.02.2020 13:15 Tornedalen GB - UNITED KINGDOM LVSKU
/ EEKND
25.02.2020 18:10 S2 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
26.02.2020 11:30
26.02.2020 13:10 Nathalie FI - FINLAND FIKAS
/ DEWIS
26.02.2020 06:00 EU1 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
26.02.2020 13:50
26.02.2020 12:35 Finnwave FI - FINLAND RULED
/ DETRV
25.02.2020 10:50 H6 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
26.02.2020 11:31
26.02.2020 10:15 Ekfjord NO - NORWAY FISKV
/ FISKV
25.02.2020 07:50 Ö3 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
26.02.2020 07:30
26.02.2020 08:00 Isidor VC - ST VINCENT AND GRENADINES GBNHO
/ GBSHS
24.02.2020 00:45 L5 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
26.02.2020 08:06
26.02.2020 01:00 Verdi AG - ANTIGUA AND BARBUDA LTKLJ
/ GBTEE
23.02.2020 23:55 N2 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
26.02.2020 01:02
25.02.2020 20:15 Venta Maersk DK - DENMARK DEWVN
/ LVRIX
24.02.2020 04:55 C2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
25.02.2020 20:30
25.02.2020 19:50 Plyca NL - NETHERLANDS BEANR
/ RULED
25.02.2020 12:15 H5 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
25.02.2020 19:24
25.02.2020 19:45 Milan Express BM - BERMUDA FIHEL
/ BEANR
24.02.2020 06:00 C3 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
25.02.2020 20:30
25.02.2020 18:00 Tornedalen GB - UNITED KINGDOM LVSKU
/ EEKND
24.02.2020 15:05 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
26.02.2020 06:10
25.02.2020 09:30 Merel V NL - NETHERLANDS EETLL
/ NLTNZ
24.02.2020 10:10 EU1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
25.02.2020 09:29
24.02.2020 21:20 Corona Sea GB - UNITED KINGDOM FIHKO
/ RULED
24.02.2020 10:35 H3 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
24.02.2020 21:19
24.02.2020 21:00 Delfborg NL - NETHERLANDS PLSZZ
/ PLSZZ
23.02.2020 15:50 A3 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
24.02.2020 21:09
24.02.2020 19:30 Lady Diana NL - NETHERLANDS RULED
/
22.02.2020 13:25 T2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
24.02.2020 19:27
24.02.2020 12:45 Christopher AG - ANTIGUA AND BARBUDA RULED
/ PLGDY
23.02.2020 06:30 C1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
24.02.2020 12:46
24.02.2020 09:35 Vikstraum NO - NORWAY PLSZZ
/ BEANR
22.02.2020 21:15 N1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
24.02.2020 09:44
24.02.2020 01:00 Bergstraum NO - NORWAY SENRK
/ NLRTM
22.02.2020 16:25 Ö2 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
23.02.2020 22:26
23.02.2020 08:35 Jolie FI - FINLAND FIMHQ
/ FIMHQ
21.02.2020 23:30 S1 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
23.02.2020 07:56
23.02.2020 08:10 Ankie NL - NETHERLANDS FITKU
/ PLSZZ
21.02.2020 09:40 EU1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
22.02.2020 21:20
23.02.2020 04:10 Italian Express GI - GIBRALTAR DEWVN
/ RULED
22.02.2020 12:55 C1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
23.02.2020 04:13
22.02.2020 13:30 Bal Boan PA - PANAMA DEHAM
/ FIHEL
22.02.2020 05:55 C2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
22.02.2020 13:37
22.02.2020 05:00 Pacific DK - DENMARK SEVST
/ BEANR
20.02.2020 23:45 N1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
22.02.2020 05:11
21.02.2020 20:25 Trica NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
20.02.2020 10:05 H3 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
21.02.2020 20:26
21.02.2020 20:00 Espoir NL - NETHERLANDS BEZEE
/ RULED
21.02.2020 05:20 C1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
21.02.2020 20:07
21.02.2020 15:30 Seagard FI - FINLAND FIHKO
/ DERSK
19.02.2020 19:30 H2 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
21.02.2020 11:51
21.02.2020 15:20 Rockpiper CY - CYPRUS ZZUKN
/ ZZUKN
21.02.2020 02:20 B4 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
21.02.2020 12:10
21.02.2020 14:20 Komet III AG - ANTIGUA AND BARBUDA RUKGD
/ RUULU
20.02.2020 18:00 C3 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
21.02.2020 14:22
21.02.2020 08:00 Prima Ballerina FI - FINLAND FIKTK
/ GBMON
20.02.2020 15:35 A3 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
21.02.2020 08:03
20.02.2020 21:45 Baltic Shearwater CY - CYPRUS RUULU
/ DEBRV
19.02.2020 17:40 C4 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.02.2020 21:48
20.02.2020 21:05 Delphis Finland HK - HONG KONG FIHEL
/ PLGDN
19.02.2020 19:50 C2 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
20.02.2020 21:18
20.02.2020 21:05 Finnsun FI - FINLAND RULED
/ FIHEL
20.02.2020 06:00 H6 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.02.2020 21:18
20.02.2020 19:15 Cathma AN - NETHERLANDS ANTILLES NLAMS
/ NLAMS
20.02.2020 17:00 EU1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.02.2020 19:30
20.02.2020 19:05 Tornedalen GB - UNITED KINGDOM LVSKU
/ LVSKU
19.02.2020 16:30 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
20.02.2020 19:29
20.02.2020 18:55 John Augustus Essberger PT - PORTUGAL FIKTK
/ FISKV
20.02.2020 10:05 Ö1 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
20.02.2020 19:29
20.02.2020 16:30 Cathma AN - NETHERLANDS ANTILLES NLAMS
/ NLAMS
19.02.2020 09:50 HK4 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.02.2020 16:36
20.02.2020 14:05 Prima Ballerina FI - FINLAND GBGOO
/ FIKTK
18.02.2020 19:00 EU3 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.02.2020 14:20
20.02.2020 09:00 Med Tuncer MT - MALTA FRLAV
/ EETLL
19.02.2020 19:00 N1 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
20.02.2020 09:02
20.02.2020 07:35 John Augustus Essberger PT - PORTUGAL SEOER
/ FIKTK
18.02.2020 23:55 N2 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
20.02.2020 07:39
19.02.2020 20:05 Marfaam NL - NETHERLANDS DKCPH
/ DERSK
18.02.2020 01:10 A3 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
19.02.2020 20:47
19.02.2020 19:40 Isa CY - CYPRUS NLRTM
/ HNPCR
16.02.2020 23:30 A3-4 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
19.02.2020 19:45
19.02.2020 19:35 Pulpca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
18.02.2020 18:05 H5 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
19.02.2020 19:46
Näytä kaikki