laivalista

Laivalista

Laivalistan tiedot tulevat Traficomin ylläpitämästä satamaliikenteen Portnet-tietojärjestelmästä. Kaikki Suomen ulkomaanliikenteen alusliikenteen satamakäynnit tallennetaan Portnet-tietojärjestelmään.

Eri viranomaistahot kuten Tulli ja Merenkulkuviranomaiset hyödyntävät Portnet-tietojärjestelmän tietoja.

ETA Vessel Nat. From
To
Berth ETS Agent of arrival
Agent of departure
Обновлено
11.02.2020 06:00 Ferromar CY - CYPRUS PTAVE
/
A2 11.02.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
24.02.2020 17:15
14.02.2020 17:00 Seili FI - FINLAND FIANK
/ FIANK
15.02.2020 08:20 Meritaito Oy
/ Meritaito Oy
17.02.2020 10:15
15.02.2020 17:00 Seili FI - FINLAND FIANK
/ FIANK
16.02.2020 08:20 Meritaito Oy
/ Meritaito Oy
15.02.2020 16:15
20.02.2020 17:00 Seili FI - FINLAND FIANK
/ FIANK
23.02.2020 08:20 Meritaito Oy
/ Meritaito Oy
20.02.2020 08:15
25.02.2020 00:15 Bonny Island HK - HONG KONG PLSWI
/ NICIO
A4 29.02.2020 23:00 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
24.02.2020 19:06
25.02.2020 06:00 Finnwave FI - FINLAND RULED
/ DETRV
H6 25.02.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
24.02.2020 10:15
25.02.2020 07:00 Ekfjord NO - NORWAY FISKV
/ FISKV
Ö3 26.02.2020 06:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
24.02.2020 17:15
25.02.2020 08:00 Timca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
H3 26.02.2020 21:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
24.02.2020 15:15
25.02.2020 12:00 Fri Karmsund CY - CYPRUS GBELL
/ ZZUKN
A1 25.02.2020 23:59 Oy M. Rauanheimo Ab
/ Oy M. Rauanheimo Ab
24.02.2020 18:15
25.02.2020 12:15 Plyca NL - NETHERLANDS BEANR
/ RULED
H5 25.02.2020 20:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
24.02.2020 11:15
25.02.2020 20:00 Hav Marlin AG - ANTIGUA AND BARBUDA FITKU
/ PLGDY
A3 26.02.2020 20:00 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
24.02.2020 18:15
25.02.2020 23:00 Jolie FI - FINLAND FIMHQ
/ FIMHQ
S1 26.02.2020 03:00 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
24.02.2020 11:21
26.02.2020 05:00 Nathalie FI - FINLAND FIKAS
/ DEWIS
EU1 26.02.2020 16:00 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
24.02.2020 12:15
26.02.2020 10:00 Gisela Essberger PT - PORTUGAL FITKU
/ FIPOR
Ö3 27.02.2020 03:00 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
24.02.2020 16:15
26.02.2020 11:00 Mirva VG FI - FINLAND FIINK
/ DELBC
T3 27.02.2020 22:00 Meriaura Oy
/ Meriaura Oy
24.02.2020 15:15
26.02.2020 12:00 Dalsland CY - CYPRUS LVSKU
/ EEPRN
U1 28.02.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
24.02.2020 09:15
26.02.2020 12:17 Turchese IT - ITALY PLGDN
/ PTSIE
N1 27.02.2020 06:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
19.02.2020 12:15
26.02.2020 14:17 Rystraum NO - NORWAY SEKLR
/ NLRTM
Ö2 27.02.2020 06:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
24.02.2020 15:15
26.02.2020 17:00 Valentina PT - PORTUGAL RUKGD
/ BEANR
C4 27.02.2020 20:15 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
24.02.2020 11:15
26.02.2020 18:00 Escape NL - NETHERLANDS RUBRK
/ NLRTM
C? 27.02.2020 12:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
24.02.2020 12:15
26.02.2020 18:00 Dutch Emerald NL - NETHERLANDS EESLM
/ GBSED
N2 27.02.2020 18:00 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
24.02.2020 13:15
26.02.2020 18:17 Nordic Inge DK - DENMARK SENRK
/ NLRTM
Ö1 27.02.2020 10:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
24.02.2020 19:15
26.02.2020 20:00 Bulgaria MT - MALTA NLRTM
/ ZZUKN
A3 29.02.2020 23:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
24.02.2020 09:15
26.02.2020 22:00 Amanda DK - DENMARK FITKU
/ DEMUK
B2 27.02.2020 14:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
21.02.2020 17:15
27.02.2020 01:00 Mostraum NO - NORWAY FIKOK
/ GBHUL
Ö2 28.02.2020 01:00 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
21.02.2020 14:15
27.02.2020 06:00 Sonderborg PT - PORTUGAL FIHEL
/ DEBRV
C? 27.02.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
21.02.2020 09:15
27.02.2020 06:00 Pollux AG - ANTIGUA AND BARBUDA RULED
/ FIHEL
C? 27.02.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
21.02.2020 09:15
27.02.2020 06:00 Delphis Finland HK - HONG KONG FIHEL
/ PLGDN
C? 27.02.2020 22:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
19.02.2020 21:15
27.02.2020 06:00 Seagard FI - FINLAND FIHKO
/ DERSK
28.02.2020 14:00 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
18.02.2020 10:15
27.02.2020 10:00 Plyca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
28.02.2020 21:00 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
24.02.2020 10:15
27.02.2020 14:17 Havstraum NO - NORWAY SEIGG
/ GBTEE
N2 28.02.2020 06:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
24.02.2020 16:15
27.02.2020 15:00 Amber Spirit AG - ANTIGUA AND BARBUDA BEGNE
/ EETLL
HL1 28.02.2020 15:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
24.02.2020 11:15
28.02.2020 02:00 Seastar Trader GI - GIBRALTAR NLAMS
/ EGALY
PK1 04.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
24.02.2020 13:15
28.02.2020 06:00 OOCL Rauma NL - NETHERLANDS FIHEL
/ NLRTM
C? 28.02.2020 22:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
24.02.2020 10:15
28.02.2020 06:00 Mario L CY - CYPRUS BEANR
/
A2 28.02.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.02.2020 17:15
28.02.2020 06:17 Ternhav DK - DENMARK SEGOT
/ SEGOT
Ö3 29.02.2020 06:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
23.02.2020 10:15
28.02.2020 06:17 Delfin GI - GIBRALTAR DERSK
/ ZZUKN
Muu 02.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.02.2020 12:15
28.02.2020 06:17 Latana NO - NORWAY SEGVX
/ SEMMA
Ö2 29.02.2020 06:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
24.02.2020 15:15
28.02.2020 07:00 Mercurius SE - SWEDEN SEKAN
/ SENRK
Ö2 28.02.2020 22:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
23.02.2020 13:15
28.02.2020 18:17 Amethyst CY - CYPRUS SEKAN
/ NOFRK
N1 29.02.2020 12:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
24.02.2020 15:15
29.02.2020 06:00 Finnsky FI - FINLAND RULED
/ DETRV
H6 29.02.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
24.02.2020 14:15
29.02.2020 06:00 Heinrich Ehler PT - PORTUGAL RUULU
/ DEBRV
C? 29.02.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
21.02.2020 10:15
29.02.2020 06:00 Lady Claudia NL - NETHERLANDS NLVLI
/ DEKEL
L7 01.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
21.02.2020 14:15
29.02.2020 08:17 Marilie FI - FINLAND PLGDN
/ ZZUKN
Muu 02.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.02.2020 12:15
29.02.2020 10:17 Dutch Aquamarine NL - NETHERLANDS DEHAM
/ EETLL
Ö3 01.03.2020 10:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
24.02.2020 15:15
29.02.2020 22:00 Jolie FI - FINLAND FIMHQ
/ EEKND
S1 01.03.2020 06:00 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
24.02.2020 17:15
01.03.2020 02:00 Trent Navigator NL - NETHERLANDS FRCOZ
/ FIKEM
A2 02.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
24.02.2020 11:15
01.03.2020 21:52 Nordic Hamburg CY - CYPRUS LTKLJ
/ RULED
C? 02.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
21.02.2020 10:15
02.03.2020 06:00 Charlotta B LR - LIBERIA RULED
/ PLGDY
C? 02.03.2020 22:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
20.02.2020 21:15
02.03.2020 12:00 Aland GB - UNITED KINGDOM FIRAU
/ LVRIX
HK3 04.03.2020 12:00 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
20.02.2020 17:15
02.03.2020 12:45 Bore Sea NL - NETHERLANDS FIHKO
/ RULED
02.03.2020 19:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
24.02.2020 10:15
03.03.2020 08:00 Trica NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
04.03.2020 21:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
24.02.2020 10:15
03.03.2020 12:30 Kraftca NL - NETHERLANDS BEANR
/ RULED
03.03.2020 20:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
24.02.2020 10:15
04.03.2020 06:00 FWN Solide NL - NETHERLANDS SEHAH
/ SENRK
? 04.03.2020 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.02.2020 17:15
04.03.2020 16:17 Lady Christina NL - NETHERLANDS LVRIX
/ DEEME
07.03.2020 20:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
24.02.2020 14:15
06.03.2020 06:17 Vikstraum MT - MALTA SESSR
/ NLRTM
Ö2 07.03.2020 01:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
24.02.2020 15:15
06.03.2020 12:30 Korex SPB No.2 KR - KOREA, REPUBLIC OF GIGIB
/ EETLL
PK3 08.03.2020 15:17 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
21.02.2020 15:15
Arrived Vessel Nat. From
To
Berth ETS Terminal Agent of arrival
Agent of departure
Обновлено
24.02.2020 15:05 Tornedalen GB - UNITED KINGDOM LVSKU
/ EEKND
S1 26.02.2020 16:00 Sunila, Sunila Oy PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
24.02.2020 15:24
24.02.2020 10:35 Corona Sea GB - UNITED KINGDOM FIHKO
/ RULED
H3 24.02.2020 21:15 Hietanen Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
24.02.2020 18:16
24.02.2020 10:10 Merel V NL - NETHERLANDS EETLL
/ NLTNZ
EU1 25.02.2020 16:00 Konttisatama C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
24.02.2020 18:26
24.02.2020 06:00 Milan Express BM - BERMUDA FIHEL
/ BEANR
C3 25.02.2020 22:00 Mussalo (Kontti) Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
24.02.2020 18:26
24.02.2020 04:55 Venta Maersk DK - DENMARK DEWVN
/ LVRIX
C2 26.02.2020 14:00 Mussalo (Kontti) C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
24.02.2020 04:58
24.02.2020 00:45 Isidor VC - ST VINCENT AND GRENADINES GBNHO
/ GBSHS
L5 25.02.2020 23:00 Lakulahti C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
23.02.2020 17:54
23.02.2020 23:55 Verdi AG - ANTIGUA AND BARBUDA LTKLJ
/ GBTEE
N2 25.02.2020 10:00 Mussalo (Neste) GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
24.02.2020 18:27
23.02.2020 15:50 Delfborg NL - NETHERLANDS PLSZZ
/ PLSZZ
A3 24.02.2020 21:00 Mussalo (Kuiva) PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
24.02.2020 19:44
19.02.2020 14:05 Friedrich Russ AG - ANTIGUA AND BARBUDA NLAMS
/ ZZUKN
I3 02.03.2020 14:00 Kantasatama C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
19.02.2020 14:10
04.11.2019 15:50 Morwenna-2 RU - RUSSIAN FEDERATION FINLI
/ ZZUKN
MCV1 31.03.2020 18:00 Konttisatama Meriaura Oy
/ Meriaura Oy
31.12.2019 06:04
04.11.2019 15:50 Morwenna-2 RU - RUSSIAN FEDERATION FINLI
/ ZZUKN
MCV1 31.03.2020 18:00 Konttisatama Meriaura Oy
/ Meriaura Oy
31.12.2019 06:04
ATS Vessel Nat. From
To
Arrived Berth Agent of arrival
Agent of departure
Обновлено
24.02.2020 19:30 Lady Diana NL - NETHERLANDS RULED
/
22.02.2020 13:25 T2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
24.02.2020 19:27
24.02.2020 12:45 Christopher AG - ANTIGUA AND BARBUDA RULED
/ PLGDY
23.02.2020 06:30 C1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
24.02.2020 12:46
24.02.2020 09:35 Vikstraum NO - NORWAY PLSZZ
/ BEANR
22.02.2020 21:15 N1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
24.02.2020 09:44
24.02.2020 01:00 Bergstraum NO - NORWAY SENRK
/ NLRTM
22.02.2020 16:25 Ö2 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
23.02.2020 22:26
23.02.2020 08:35 Jolie FI - FINLAND FIMHQ
/ FIMHQ
21.02.2020 23:30 S1 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
23.02.2020 07:56
23.02.2020 08:10 Ankie NL - NETHERLANDS FITKU
/ PLSZZ
21.02.2020 09:40 EU1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
22.02.2020 21:20
23.02.2020 04:10 Italian Express GI - GIBRALTAR DEWVN
/ RULED
22.02.2020 12:55 C1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
23.02.2020 04:13
22.02.2020 13:30 Bal Boan PA - PANAMA DEHAM
/ FIHEL
22.02.2020 05:55 C2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
22.02.2020 13:37
22.02.2020 05:00 Pacific DK - DENMARK SEVST
/ BEANR
20.02.2020 23:45 N1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
22.02.2020 05:11
21.02.2020 20:25 Trica NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
20.02.2020 10:05 H3 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
21.02.2020 20:26
21.02.2020 20:00 Espoir NL - NETHERLANDS BEZEE
/ RULED
21.02.2020 05:20 C1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
21.02.2020 20:07
21.02.2020 15:30 Seagard FI - FINLAND FIHKO
/ DERSK
19.02.2020 19:30 H2 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
21.02.2020 11:51
21.02.2020 15:20 Rockpiper CY - CYPRUS ZZUKN
/ ZZUKN
21.02.2020 02:20 B4 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
21.02.2020 12:10
21.02.2020 14:20 Komet III AG - ANTIGUA AND BARBUDA RUKGD
/ RUULU
20.02.2020 18:00 C3 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
21.02.2020 14:22
21.02.2020 08:00 Prima Ballerina FI - FINLAND FIKTK
/ GBMON
20.02.2020 15:35 A3 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
21.02.2020 08:03
20.02.2020 21:45 Baltic Shearwater CY - CYPRUS RUULU
/ DEBRV
19.02.2020 17:40 C4 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.02.2020 21:48
20.02.2020 21:05 Finnsun FI - FINLAND RULED
/ FIHEL
20.02.2020 06:00 H6 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.02.2020 21:18
20.02.2020 21:05 Delphis Finland HK - HONG KONG FIHEL
/ PLGDN
19.02.2020 19:50 C2 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
20.02.2020 21:18
20.02.2020 19:15 Cathma AN - NETHERLANDS ANTILLES NLAMS
/ NLAMS
20.02.2020 17:00 EU1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.02.2020 19:30
20.02.2020 19:05 Tornedalen GB - UNITED KINGDOM LVSKU
/ LVSKU
19.02.2020 16:30 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
20.02.2020 19:29
20.02.2020 18:55 John Augustus Essberger PT - PORTUGAL FIKTK
/ FISKV
20.02.2020 10:05 Ö1 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
20.02.2020 19:29
20.02.2020 16:30 Cathma AN - NETHERLANDS ANTILLES NLAMS
/ NLAMS
19.02.2020 09:50 HK4 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.02.2020 16:36
20.02.2020 14:05 Prima Ballerina FI - FINLAND GBGOO
/ FIKTK
18.02.2020 19:00 EU3 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
20.02.2020 14:20
20.02.2020 09:00 Med Tuncer MT - MALTA FRLAV
/ EETLL
19.02.2020 19:00 N1 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
20.02.2020 09:02
20.02.2020 07:35 John Augustus Essberger PT - PORTUGAL SEOER
/ FIKTK
18.02.2020 23:55 N2 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
20.02.2020 07:39
19.02.2020 20:05 Marfaam NL - NETHERLANDS DKCPH
/ DERSK
18.02.2020 01:10 A3 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
19.02.2020 20:47
19.02.2020 19:40 Isa CY - CYPRUS NLRTM
/ HNPCR
16.02.2020 23:30 A3-4 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
19.02.2020 19:45
19.02.2020 19:35 Pulpca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
18.02.2020 18:05 H5 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
19.02.2020 19:46
19.02.2020 18:15 Elsa Essberger PT - PORTUGAL FINLI
/ SEKLR
19.02.2020 07:55 N1 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
19.02.2020 18:18
19.02.2020 18:10 Med Tuncer MT - MALTA FRLAV
/ EETLL
19.02.2020 08:30 Havouri GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
19.02.2020 18:59
19.02.2020 15:05 Rockpiper CY - CYPRUS ZZUKN
/ ZZUKN
19.02.2020 03:20 B4 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
19.02.2020 15:23
19.02.2020 13:35 Friedrich Russ AG - ANTIGUA AND BARBUDA NLAMS
/ ZZUKN
04.02.2020 17:15 H2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
19.02.2020 13:34
19.02.2020 13:30 Finnbreeze FI - FINLAND RULED
/ DETRV
18.02.2020 15:40 H3 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
19.02.2020 13:40
19.02.2020 12:10 Nordic Hamburg CY - CYPRUS FIHEL
/ PLGDY
18.02.2020 20:30 C2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
19.02.2020 12:48
19.02.2020 11:05 Esperance NL - NETHERLANDS NLRTM
/ FIHEL
18.02.2020 07:10 C3 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
19.02.2020 11:06
19.02.2020 07:45 Ternvind DK - DENMARK SENRK
/ NLAMS
17.02.2020 06:40 FG C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
19.02.2020 08:14
19.02.2020 07:40 Med Tuncer MT - MALTA FRLAV
/ EETLL
18.02.2020 09:50 S3 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
19.02.2020 08:11
18.02.2020 23:20 Susana S NO - NORWAY DEEME
/ GBSED
17.02.2020 14:25 N2 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
18.02.2020 23:19
18.02.2020 23:15 John Augustus Essberger PT - PORTUGAL SEOER
/ FIKTK
18.02.2020 03:45 Havouri GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.02.2020 23:18
18.02.2020 22:10 Bomar Vanquish LR - LIBERIA RUKGD
/ BEANR
16.02.2020 03:40 C4 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.02.2020 22:09
18.02.2020 22:10 Timberland GB - UNITED KINGDOM SESOO
/ EGALY
16.02.2020 09:25 PK1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.02.2020 22:10
18.02.2020 21:00 Lady Christina NL - NETHERLANDS DEEME
/ LVSKU
17.02.2020 09:55 L7 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.02.2020 20:59
18.02.2020 20:40 Pegasus AG - ANTIGUA AND BARBUDA RULED
/ DEBRV
17.02.2020 09:45 C1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.02.2020 20:39
18.02.2020 19:40 Baltic Tern CY - CYPRUS RUULU
/ DEBRV
16.02.2020 07:10 C2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.02.2020 19:38
18.02.2020 16:35 Trica NL - NETHERLANDS BEANR
/ RULED
18.02.2020 11:05 H5 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
18.02.2020 16:39
18.02.2020 16:20 Xanthia NO - NORWAY SEGVX
/ NLAMS
17.02.2020 10:00 N1 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.02.2020 16:37
17.02.2020 21:05 Genca NL - NETHERLANDS FIHKO
/ RULED
17.02.2020 10:40 H3 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
17.02.2020 21:05
17.02.2020 21:05 Vikstraum NO - NORWAY FIKEM
/ PLSZZ
16.02.2020 13:10 Ö2 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
17.02.2020 21:05
Показать все