laivalista

Laivalista

Laivalistan tiedot tulevat Liikenneviraston ylläpitämästä satamaliikenteen Portnet-tietojärjestelmästä. Kaikki Suomen ulkomaanliikenteen alusliikenteen satamakäynnit tallennetaan Portnet-tietojärjestelmään.

Eri viranomaistahot kuten Tulli ja Merenkulkuviranomaiset hyödyntävät Portnet-tietojärjestelmän tietoja.

ETA Vessel Nat. From
To
Berth ETS Agent of arrival
Agent of departure
Updated
19.03.2019 02:45 Prima Ballerina FI - FINLAND RUULU
/ RUULU
HL1 20.03.2019 00:00 Oy M. Rauanheimo Ab
/ Oy M. Rauanheimo Ab
19.03.2019 00:51
19.03.2019 05:40 Sardius NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
J1 19.03.2019 16:30 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
18.03.2019 17:30
19.03.2019 08:00 Pulpca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
H5 20.03.2019 21:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
19.03.2019 00:15
19.03.2019 10:00 Nina FI - FINLAND FIMHQ
/ FIMHQ
S1 19.03.2019 20:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
17.03.2019 17:15
19.03.2019 12:30 Svendborg PT - PORTUGAL NLRTM
/ FIHEL
C4 19.03.2019 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.03.2019 15:52
19.03.2019 12:30 Kraftca NL - NETHERLANDS BEANR
/ RULED
H3 19.03.2019 20:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
18.03.2019 16:15
19.03.2019 15:00 Schippersgracht NL - NETHERLANDS BRVDC
/ FIRAU
A1-2 20.03.2019 14:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.03.2019 11:15
19.03.2019 15:00 Prima Donna FI - FINLAND EEHLT
/ RULED
20.03.2019 12:00 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
18.03.2019 09:52
19.03.2019 18:17 Jolyn CW - CAPE VERDE FRURO
/ NLVEL
S2 20.03.2019 21:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.03.2019 18:15
19.03.2019 23:00 Baltic Leopard MH - MARSHALL ISLANDS PLGDY
/ MXALT
A3-4 25.03.2019 23:00 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
18.03.2019 23:15
19.03.2019 23:00 BBC Weser AG - ANTIGUA AND BARBUDA NLRTM
/ RULED
PK1 20.03.2019 23:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.03.2019 10:15
19.03.2019 23:00 Granato IT - ITALY DESTA
/ FIKTK
Ö3 20.03.2019 23:00 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.03.2019 11:02
20.03.2019 04:00 Conmar Bay AG - ANTIGUA AND BARBUDA FIHEL
/ NLRTM
20.03.2019 21:00 Unifeeder A/S
/ Unifeeder A/S
18.03.2019 22:38
20.03.2019 06:00 Diamant NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
J1 20.03.2019 16:30 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
15.03.2019 10:15
20.03.2019 07:17 Granato IT - ITALY FIKTK
/ ZZUKN
J1 21.03.2019 07:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.03.2019 13:15
20.03.2019 09:30 Finnsun FI - FINLAND RULED
/ DELBC
H3 20.03.2019 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.03.2019 10:15
20.03.2019 10:00 Amber Trader AG - ANTIGUA AND BARBUDA NLDOR
/ PLGDN
A3 21.03.2019 23:00 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
18.03.2019 14:15
20.03.2019 10:00 Tornedalen GB - UNITED KINGDOM EEKND
/ LVSKU
S1 21.03.2019 16:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.03.2019 20:15
20.03.2019 11:00 Selandia Swan DK - DENMARK SEGOT
/ EETLL
Ö3 21.03.2019 06:00 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.03.2019 19:15
20.03.2019 11:30 Amethyst CY - CYPRUS SEGOT
/ NOFRK
N1 20.03.2019 23:59 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
19.03.2019 01:19
20.03.2019 14:17 Ara Antwerpen GB - UNITED KINGDOM FIPRS
/ TRLMA
L5 20.03.2019 23:17 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.03.2019 11:15
20.03.2019 16:00 Pegasus AG - ANTIGUA AND BARBUDA LVRIX
/ NLRTM
C3 21.03.2019 14:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.03.2019 14:15
20.03.2019 18:17 Suna AG - ANTIGUA AND BARBUDA PLGDN
/ ZZUKN
Muu 22.03.2019 22:17 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
14.03.2019 11:15
20.03.2019 20:17 Stenstraum GI - GIBRALTAR SEGOT
/ SEGOT
N1 21.03.2019 21:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.03.2019 10:15
20.03.2019 21:30 Seagard FI - FINLAND FIHKO
/ DELBC
H2 22.03.2019 21:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
12.03.2019 14:15
21.03.2019 04:17 Stenberg GI - GIBRALTAR SEGOT
/ SEGOT
Ö3 22.03.2019 06:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.03.2019 14:15
21.03.2019 06:00 Heinrich Ehler PT - PORTUGAL RUULU
/ DEBRV
C? 22.03.2019 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
14.03.2019 13:25
21.03.2019 06:00 Sardius NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
J1 21.03.2019 16:30 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
15.03.2019 10:15
21.03.2019 06:00 Prima Ballerina FI - FINLAND RUULU
/ ZZUKN
HL1 22.03.2019 00:00 Oy M. Rauanheimo Ab
/ Oy M. Rauanheimo Ab
18.03.2019 21:15
21.03.2019 10:00 Venta Maersk DK - DENMARK GBFXT
/ LVRIX
C2 23.03.2019 11:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.03.2019 14:15
21.03.2019 10:00 Kraftca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
H3 22.03.2019 21:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
12.03.2019 13:15
21.03.2019 14:17 Harbour First PT - PORTUGAL USHOU
/ LTKLJ
N1 22.03.2019 14:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.03.2019 14:15
21.03.2019 18:17 Victoriaborg NL - NETHERLANDS FIKOK
/ TRIZM
S2 22.03.2019 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
12.03.2019 14:15
21.03.2019 21:17 Lessow Swan DK - DENMARK LVRIX
/ EETLL
Ö3 22.03.2019 08:17 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.03.2019 14:15
22.03.2019 01:00 Paramar CY - CYPRUS FRBOL
/
A2 22.03.2019 22:00 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.03.2019 14:15
22.03.2019 06:00 Diamant NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
J1 22.03.2019 16:30 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
15.03.2019 10:15
22.03.2019 06:00 Wes Carina CY - CYPRUS LVRIX
/ NLRTM
C? 22.03.2019 22:00 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
14.03.2019 13:25
22.03.2019 10:00 Spaarnegracht NL - NETHERLANDS USSAV
/ FIRAU
A1-2 23.03.2019 14:30 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.03.2019 11:15
22.03.2019 12:00 MSC Amy PT - PORTUGAL RUKGD
/ BEANR
C4 23.03.2019 19:31 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.03.2019 14:15
22.03.2019 12:00 Bergstraum NO - NORWAY PLSZZ
/ NLRTM
Ö2 23.03.2019 12:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
15.03.2019 10:15
22.03.2019 23:00 Elbeborg NL - NETHERLANDS SELLA
/ NLVLI
A2-3 24.03.2019 23:00 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
17.03.2019 08:15
23.03.2019 06:00 Sardius NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
J1 23.03.2019 16:30 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
15.03.2019 10:15
24.03.2019 12:00 Cemsea III CY - CYPRUS LTKLJ
/ LTKLJ
L4 26.03.2019 06:00 Oy Sea Load Shipping SLS Ltd
/ Oy Sea Load Shipping SLS Ltd
16.03.2019 11:15
25.03.2019 06:00 Christopher AG - ANTIGUA AND BARBUDA RULED
/ PLGDY
C? 26.03.2019 06:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
13.03.2019 11:15
25.03.2019 06:00 Escape NL - NETHERLANDS FIHEL
/ GBSOU
C? 26.03.2019 22:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
14.03.2019 11:15
25.03.2019 06:00 Bore Bank FI - FINLAND DELBC
/ DERSK
26.03.2019 10:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
05.02.2019 13:15
25.03.2019 10:00 Havstraum NO - NORWAY SEMON
/ DEWIS
N1 26.03.2019 10:00 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.03.2019 11:15
26.03.2019 06:00 Sonderborg PT - PORTUGAL FIHEL
/ NLRTM
26.03.2019 22:00 Global Freight Solutions Ltd
/ Global Freight Solutions Ltd
04.03.2019 14:25
26.03.2019 08:00 Plyca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
27.03.2019 21:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
05.02.2019 13:15
26.03.2019 12:30 Trica NL - NETHERLANDS BEANR
/ RULED
26.03.2019 20:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
05.02.2019 13:15
27.03.2019 06:00 Milan Express BM - BERMUDA FIHEL
/ BEANR
C? 27.03.2019 22:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
19.03.2019 01:15
28.03.2019 06:00 Esperance NL - NETHERLANDS PLGDN
/ PLGDN
C? 29.03.2019 14:00 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
19.03.2019 00:15
28.03.2019 10:00 Trica NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
29.03.2019 21:00 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
05.02.2019 13:15
28.03.2019 12:00 Tundra CY - CYPRUS NLVIE
/ CATRR
A4 03.04.2019 12:00 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
12.03.2019 14:15
01.04.2019 06:00 Bore Bank FI - FINLAND DELBC
/ DERSK
02.04.2019 10:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
05.02.2019 13:15
Arrived Vessel Nat. From
To
Berth ETS Terminaali Agent of arrival
Agent of departure
Updated
18.03.2019 23:20 Duzgit Dignity TR - TURKEY FISKV
/
N1 20.03.2019 11:00 Mussalo (Neste) PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
19.03.2019 01:18
18.03.2019 23:15 Cathma AN - NETHERLANDS ANTILLES NLAMS
/ NLAMS
HK4 20.03.2019 22:17 Hiirenkari Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
19.03.2019 00:16
18.03.2019 20:40 Alexander B AG - ANTIGUA AND BARBUDA LTKLJ
/ NLRTM
C2 19.03.2019 22:00 Mussalo (Kontti) Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
18.03.2019 21:52
18.03.2019 20:35 Finnbreeze FI - FINLAND FIHEL
/ FIHEL
H6 20.03.2019 12:17 Hietanen Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.03.2019 21:55
18.03.2019 20:20 Xanthia NO - NORWAY SEGVX
/ NLRTM
Ö2 19.03.2019 10:00 Öljysatama PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.03.2019 21:50
18.03.2019 19:20 Looborg NL - NETHERLANDS SEKAS
/ PLSZZ
A4 20.03.2019 12:00 Mussalo (Kuiva) Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
18.03.2019 20:02
18.03.2019 15:40 Solstraum NO - NORWAY SENRK
/ EETLL
N1 19.03.2019 06:00 Jänskä GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
19.03.2019 04:03
18.03.2019 15:10 Vossborg PA - PANAMA PLSZZ
/ PLSZZ
EU3 21.03.2019 00:00 Konttisatama Oy M. Rauanheimo Ab
/ Oy M. Rauanheimo Ab
18.03.2019 15:12
18.03.2019 13:55 Nordic Nadja DK - DENMARK SEKLR
/ SESOE
N2 19.03.2019 10:00 Mussalo (Neste) GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
19.03.2019 01:10
18.03.2019 10:40 Cora Jo CW - CAPE VERDE SEHEL
/ DEBKE
S2 19.03.2019 14:30 Sunila, Sunila Oy Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.03.2019 10:41
18.03.2019 05:40 Bore Bank FI - FINLAND DELBC
/ DERSK
H2 19.03.2019 10:30 Hietanen Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
18.03.2019 06:10
18.03.2019 00:05 Thetis D DE - GERMANY, FEDERAL REPUBLIC OF RUULU
/ DEBRV
C3 19.03.2019 12:17 Mussalo (Kontti) Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.03.2019 01:26
17.03.2019 21:10 Jutland CY - CYPRUS DEEME
/ GBIMM
L5 20.03.2019 23:00 Lakulahti Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
17.03.2019 21:10
17.03.2019 17:35 Jolyn CW - CAPE VERDE DELBC
/
T4 19.03.2019 12:00 Hietanen Etelä C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.03.2019 19:29
17.03.2019 02:35 Charlotta B LR - LIBERIA RULED
/ PLGDY
C1 19.03.2019 18:00 Mussalo (Kontti) Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
18.03.2019 17:49
16.03.2019 13:25 Alstertal CY - CYPRUS RUKGD
/ ZZUKN
L2 19.03.2019 14:00 Lakulahti Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
19.03.2019 01:03
ATS Vessel Nat. From
To
Arrived Berth Agent of arrival
Agent of departure
Updated
18.03.2019 21:40 Valentina MH - MARSHALL ISLANDS RUKGD
/ BEANR
16.03.2019 13:20 C4 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.03.2019 21:53
18.03.2019 21:15 Friedrich Russ AG - ANTIGUA AND BARBUDA ESFRO
/ FIRAU
18.03.2019 05:50 H3 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
18.03.2019 21:53
18.03.2019 19:15 Tornedalen GB - UNITED KINGDOM EEPRN
/ EEKND
16.03.2019 09:25 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.03.2019 19:40
18.03.2019 19:10 Lisbon Express BM - BERMUDA FIHEL
/ BEANR
18.03.2019 04:30 C2 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
18.03.2019 19:32
18.03.2019 18:50 Looborg NL - NETHERLANDS SEKAS
/ PLSZZ
17.03.2019 18:15 A3 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
18.03.2019 20:01
18.03.2019 18:35 Diamond Harbour HK - HONG KONG NLRTM
/
11.03.2019 22:05 A4 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
18.03.2019 19:25
18.03.2019 16:30 Diamant NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
18.03.2019 05:50 J1 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
18.03.2019 17:15
18.03.2019 05:45 Bergstraum NO - NORWAY FIKEM
/ PLSZZ
16.03.2019 19:50 Ö2 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.03.2019 06:03
18.03.2019 02:10 Ternhav DK - DENMARK SEGOT
/ SEGOT
17.03.2019 06:45 Ö3 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.03.2019 02:12
17.03.2019 18:45 Aland GB - UNITED KINGDOM PLGDN
/
15.03.2019 14:30 S2 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
17.03.2019 18:45
17.03.2019 16:30 Sardius NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
17.03.2019 05:55 J1 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
17.03.2019 16:33
17.03.2019 15:05 Listraum NO - NORWAY FIKTK
/ NOKMO
16.03.2019 17:30 N1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
17.03.2019 15:03
17.03.2019 08:20 Pola Ladoga MT - MALTA DKSKA
/ EGALY
06.03.2019 12:10 PK1 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
17.03.2019 08:44
16.03.2019 16:55 Listraum NO - NORWAY BEANR
/ FIKTK
15.03.2019 17:20 Havouri GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
16.03.2019 17:07
16.03.2019 16:30 Diamant NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
16.03.2019 05:50 J1 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
16.03.2019 16:30
16.03.2019 10:30 Astina SE - SWEDEN EETLL
/ BEANR
15.03.2019 08:25 N1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
16.03.2019 10:29
16.03.2019 04:00 Nina FI - FINLAND FIMHQ
/
15.03.2019 17:35 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
16.03.2019 04:01
16.03.2019 02:30 Barbarossa GI - GIBRALTAR FIKTK
/ PLSZZ
13.03.2019 23:15 A3 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
16.03.2019 02:38
15.03.2019 21:15 Seagard FI - FINLAND FIHKO
/ DELBC
13.03.2019 19:45 H2 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
15.03.2019 21:35
15.03.2019 20:15 Plyca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
14.03.2019 09:55 H3 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
15.03.2019 21:35
15.03.2019 19:30 Calisto LR - LIBERIA RUULU
/ RULED
15.03.2019 14:15 C1 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.03.2019 21:35
15.03.2019 17:15 Beata PT - PORTUGAL LVSKU
/ EEMUG
14.03.2019 14:45 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
15.03.2019 18:09
15.03.2019 16:55 Nina FI - FINLAND FIMHQ
/
14.03.2019 08:30 I2 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
15.03.2019 18:09
15.03.2019 16:35 Listraum NO - NORWAY BEANR
/ FIKTK
15.03.2019 13:05 H5 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
15.03.2019 18:08
15.03.2019 16:30 Sardius NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
15.03.2019 05:50 J1 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
15.03.2019 18:07
15.03.2019 15:10 Ida Rambow DE - GERMANY, FEDERAL REPUBLIC OF FIHEL
/ DEBRV
15.03.2019 03:30 C2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.03.2019 15:17
15.03.2019 13:05 Esperance NL - NETHERLANDS PLGDN
/ NLRTM
13.03.2019 22:30 C1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
15.03.2019 14:17
15.03.2019 12:50 Robijn NL - NETHERLANDS FITKU
/ PLSZZ
12.03.2019 17:50 EU2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
15.03.2019 12:49
15.03.2019 12:30 Listraum NO - NORWAY BEANR
/ FIKTK
14.03.2019 21:25 S3 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
15.03.2019 12:28
15.03.2019 09:05 Imke MT - MALTA SEPIT
/ EETLL
12.03.2019 09:15 PK3 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
15.03.2019 10:10
15.03.2019 06:40 Eken NO - NORWAY SEKLR
/ NLAMS
13.03.2019 12:50 N1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
15.03.2019 06:44
15.03.2019 02:00 Cemsea III CY - CYPRUS LTKLJ
/ LTKLJ
13.03.2019 09:20 L4 Oy Sea Load Shipping SLS Ltd
/ Oy Sea Load Shipping SLS Ltd
15.03.2019 02:06
15.03.2019 00:35 Christina NO - NORWAY PLSZZ
/ NLRTM
13.03.2019 17:00 Ö1 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
15.03.2019 00:34
14.03.2019 22:05 Vayenga Maersk DK - DENMARK GBFXT
/ FIHEL
13.03.2019 23:35 C4 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
14.03.2019 22:11
14.03.2019 22:05 Atlantic DK - DENMARK PLSZZ
/ SEGVX
14.03.2019 02:25 Ö2 Oy Tramp Agencies Ltd
/ Oy Tramp Agencies Ltd
14.03.2019 22:11
14.03.2019 20:00 Scheldebank NL - NETHERLANDS DEHAM
/ ZZUKN
13.03.2019 11:50 L2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
14.03.2019 20:00
14.03.2019 19:10 Timber Navigator NL - NETHERLANDS FIPOR
/ SEKBG
13.03.2019 13:25 L5 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
14.03.2019 19:11
14.03.2019 18:20 Aura FI - FINLAND FIHKO
/ EEPLS
14.03.2019 13:10 B1 Meriaura Oy
/ Meriaura Oy
14.03.2019 18:24
14.03.2019 16:30 Diamant NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
14.03.2019 05:55 J1 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
14.03.2019 16:41
14.03.2019 14:30 Beata PT - PORTUGAL LVSKU
/ EEMUG
13.03.2019 20:35 S2 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
14.03.2019 15:21
14.03.2019 04:05 Merita PT - PORTUGAL PLGDN
/
13.03.2019 14:25 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
14.03.2019 04:18
14.03.2019 03:15 RMS Goole AG - ANTIGUA AND BARBUDA EEMUG
/ FRRCO
12.03.2019 12:40 EU3 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
14.03.2019 03:39
13.03.2019 23:45 Duzgit Integrity MT - MALTA FIPRS
/ NLRTM
12.03.2019 20:15 N2 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
13.03.2019 23:57
13.03.2019 23:00 Vayenga Maersk DK - DENMARK GBFXT
/ FIHEL
12.03.2019 20:55 C2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
14.03.2019 00:08
13.03.2019 22:45 Christopher AG - ANTIGUA AND BARBUDA RULED
/ DEHAM
13.03.2019 01:10 C3 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
13.03.2019 23:55
13.03.2019 22:00 Barbarossa GI - GIBRALTAR DERSK
/ ZZUKN
12.03.2019 00:35 T2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
13.03.2019 23:56
13.03.2019 20:35 Pandion CY - CYPRUS SENYN
/ SENYN
13.03.2019 04:25 Ö2 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
13.03.2019 20:42
13.03.2019 19:35 Timca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
12.03.2019 10:10 H5 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
13.03.2019 19:36
13.03.2019 18:45 Tian Hui CN - CHINA FIHEL
/ CNCGS
07.03.2019 01:35 B4 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
13.03.2019 19:01
13.03.2019 18:45 Prima Celina FI - FINLAND FIKTK
/ DKNVD
12.03.2019 03:25 HK3 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
13.03.2019 19:01
13.03.2019 17:45 Sardius NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
13.03.2019 06:05 J1 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
13.03.2019 18:01
13.03.2019 14:25 Finnsky FI - FINLAND FIHEL
/ FIHEL
12.03.2019 05:35 H6 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
13.03.2019 14:50
13.03.2019 14:15 Merita PT - PORTUGAL PLGDN
/
12.03.2019 17:25 S2 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
13.03.2019 14:52
13.03.2019 08:50 Bal Boan PA - PANAMA FIHEL
/ NLRTM
12.03.2019 19:30 C4 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
13.03.2019 09:32
13.03.2019 06:15 Rocamar LU - LUXEMBOURG FRBOL
/
12.03.2019 03:05 A2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
13.03.2019 06:13
12.03.2019 22:50 Alizee NL - NETHERLANDS FIKTK
/ GBNHO
11.03.2019 04:10 L5 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
12.03.2019 22:49
12.03.2019 22:40 Ankie NL - NETHERLANDS FIKTK
/ NLTNZ
11.03.2019 17:50 EU1 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
12.03.2019 23:17
12.03.2019 19:40 Plyca NL - NETHERLANDS BEANR
/ RULED
12.03.2019 12:10 H3 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
12.03.2019 19:44
12.03.2019 18:35 Tornedalen GB - UNITED KINGDOM EEKND
/ EEPRN
11.03.2019 18:00 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
12.03.2019 18:48
12.03.2019 16:25 Diamant NL - NETHERLANDS FIHKO
/ FIHKO
12.03.2019 05:55 J1 Saimaa Terminals Oy Ab
/ Saimaa Terminals Oy Ab
12.03.2019 17:49
12.03.2019 16:05 Missouriborg NL - NETHERLANDS FIKTK
/ ESLEI
11.03.2019 16:25 S2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
12.03.2019 17:49
12.03.2019 12:15 Baltic Tern CY - CYPRUS RUULU
/ DEBRV
11.03.2019 07:05 C2 Dahlberg´s Agency Steveco Group
/ Dahlberg´s Agency Steveco Group
12.03.2019 12:20
12.03.2019 10:15 Bore Bank FI - FINLAND DELBC
/ DERSK
11.03.2019 05:45 H2 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
12.03.2019 10:38
Näytä kaikki