laivalista

Laivalista

Laivalistan tiedot tulevat Traficomin ylläpitämästä satamaliikenteen Portnet-tietojärjestelmästä. Kaikki Suomen ulkomaanliikenteen alusliikenteen satamakäynnit tallennetaan Portnet-tietojärjestelmään.

Eri viranomaistahot kuten Tulli ja Merenkulkuviranomaiset hyödyntävät Portnet-tietojärjestelmän tietoja.

ETA Vessel Nat. From
To
Berth ETS Terminaali Agent of arrival
Agent of departure
Updated
19.10.2021 07:00 Kaja MT - MALTA FIINK
/ BEANR
A3-4 20.10.2021 18:00 Mussalo (Kuiva) Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
18.10.2021 16:51
19.10.2021 09:00 Pulpca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIRAU
H3 19.10.2021 12:00 Hietanen Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
18.10.2021 08:41
19.10.2021 14:00 Delphis Finland HK - HONG KONG PLGDN
/ FIHEL
C2 20.10.2021 14:00 Mussalo (Kontti) C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.10.2021 14:19
19.10.2021 16:00 Eileen C PT - PORTUGAL FRBOL
/
A2 20.10.2021 16:00 Mussalo (Kuiva) C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.10.2021 15:17
19.10.2021 16:00 Tornedalen PT - PORTUGAL EEKND
/ LVSKU
U1 20.10.2021 09:00 Halla PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.10.2021 13:15
19.10.2021 19:00 Saana CY - CYPRUS FIMHQ
/ FIINK
S1 20.10.2021 06:00 Sunila, Sunila Oy Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
18.10.2021 16:17
19.10.2021 20:00 Anina PT - PORTUGAL RULED
/ FIHEL
C? 20.10.2021 20:00 Mussalo (Kontti) C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
13.10.2021 15:17
19.10.2021 22:00 Zeynep Ka TR - TURKEY PLGDN
/ DEHAM
Ö3 20.10.2021 14:00 Öljysatama GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.10.2021 10:17
20.10.2021 04:00 Volga Maersk DK - DENMARK GBFXT
/ PLGDN
C2 22.10.2021 12:30 Mussalo (Kontti) C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
14.10.2021 09:17
20.10.2021 06:00 Siegfried Lehmann AG - ANTIGUA AND BARBUDA RUULU
/ DEKEL
? 20.10.2021 22:00 Halla C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.10.2021 09:33
20.10.2021 06:00 Epsilongas AG - ANTIGUA AND BARBUDA DESTA
/ NLRTM
FG 21.10.2021 14:17 Kaasulaituri GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
17.10.2021 13:17
20.10.2021 06:00 Silva PT - PORTUGAL SESSR
/ RUULU
U2 21.10.2021 06:00 Halla PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.10.2021 13:17
20.10.2021 23:59 Songa Peace MH - MARSHALL ISLANDS FISKV
/ NLRTM
N1 22.10.2021 06:00 Mussalo (Neste) GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.10.2021 15:17
21.10.2021 06:00 Finnbreeze FI - FINLAND RULED
/ FIHEL
22.10.2021 22:00 Hietanen C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
14.10.2021 16:17
21.10.2021 06:00 Elbsummer AG - ANTIGUA AND BARBUDA FIHEL
/ DEHAM
C? 21.10.2021 22:00 Mussalo (Kontti) C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.10.2021 11:17
21.10.2021 06:00 Esperance NL - NETHERLANDS NLRTM
/ FIHEL
C? 21.10.2021 22:00 Mussalo (Kontti) C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
13.10.2021 15:17
21.10.2021 06:00 Seagard FI - FINLAND FIHKO
/ DERSK
H2 22.10.2021 14:00 Hietanen Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
15.10.2021 12:17
21.10.2021 06:17 Ternvag DK - DENMARK FISKV
/ FIPOR
Ö3 21.10.2021 14:17 Öljysatama GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
16.10.2021 12:07
21.10.2021 07:00 Marjatta CY - CYPRUS FIKNT
/ DESTL
A3 21.10.2021 17:00 Mussalo (Kuiva) PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.10.2021 11:17
21.10.2021 10:00 Timca NL - NETHERLANDS RULED
/ BEANR
22.10.2021 21:00 Hietanen Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
15.10.2021 12:17
21.10.2021 11:17 Annette Essberger PT - PORTUGAL FIKOK
/ FISKV
Ö3 21.10.2021 23:59 Öljysatama GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
15.10.2021 09:17
21.10.2021 14:00 Valentina PT - PORTUGAL LVRIX
/ LTKLJ
C? 22.10.2021 14:00 Mussalo (Kontti) C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.10.2021 12:17
21.10.2021 22:00 Emilia AG - ANTIGUA AND BARBUDA RUKGD
/ RUKGD
C? 22.10.2021 22:00 Mussalo (Kontti) C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.10.2021 13:17
22.10.2021 06:00 Angela GI - GIBRALTAR FIHEL
/ NLRTM
22.10.2021 22:00 Mussalo (Kontti) Global Freight Solutions Ltd
/ Global Freight Solutions Ltd
13.10.2021 13:17
22.10.2021 06:00 Finnsky FI - FINLAND RULED
/ DETRV
23.10.2021 12:00 Hietanen C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
14.10.2021 12:17
22.10.2021 18:17 Baltic Bright FI - FINLAND DERSK
/ FIRAU
H2 25.10.2021 18:17 Hietanen C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
14.10.2021 11:17
23.10.2021 06:00 Sven-D NL - NETHERLANDS RULED
/ PLGDN
C? 23.10.2021 22:00 Mussalo (Kontti) C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.10.2021 12:17
23.10.2021 16:00 Estland GB - UNITED KINGDOM EEKND
/ EEPRN
S1 24.10.2021 20:00 Sunila, Sunila Oy PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.10.2021 18:17
23.10.2021 23:17 Bergstraum NO - NORWAY SEOER
/ SEMMA
Ö2 24.10.2021 23:17 Öljysatama GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
15.10.2021 17:17
24.10.2021 08:00 Edward Oldendorff PT - PORTUGAL FIRAA
/ EGALY
PK1 05.11.2021 12:00 Palokangas PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.10.2021 18:17
24.10.2021 16:17 Tian Shou CN - CHINA DECUX
/ FIHEL
B? 26.10.2021 22:00 Mussalo (Kontti) C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
15.10.2021 12:17
24.10.2021 16:17 Christopher AG - ANTIGUA AND BARBUDA RUULU
/ DEHAM
C? 25.10.2021 22:00 Mussalo (Kontti) C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.10.2021 12:17
25.10.2021 06:00 Warber NL - NETHERLANDS FIRAU
/ GBHUL
D1 25.10.2021 22:00 Mussalo (Kontti) C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
14.10.2021 11:17
25.10.2021 10:30 Corona Sea GB - UNITED KINGDOM FIHKO
/ RULED
25.10.2021 19:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
17.10.2021 10:17
26.10.2021 08:00 Plyca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
27.10.2021 21:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
14.10.2021 10:17
26.10.2021 08:17 Snoekgracht NL - NETHERLANDS RULED
/ FIRAU
EU1 27.10.2021 22:00 Konttisatama C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.10.2021 17:17
26.10.2021 12:30 Kraftca NL - NETHERLANDS FIRAU
/ RULED
26.10.2021 20:30 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
14.10.2021 13:17
26.10.2021 14:00 Alsia Swan MT - MALTA USHOU
/ FIKTK
Ö1 27.10.2021 14:00 Öljysatama C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
13.10.2021 15:17
28.10.2021 06:00 Lady Christina NL - NETHERLANDS PLSZZ
/ DEEME
D1 28.10.2021 22:00 Mussalo (Kontti) C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
14.10.2021 11:17
28.10.2021 06:00 Silva PT - PORTUGAL EESLM
/ DEKEL
29.10.2021 14:00 Halla C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
14.10.2021 13:17
29.10.2021 06:00 Alessandra Lehmann AG - ANTIGUA AND BARBUDA DEKEL
/ GBGRK
S2 29.10.2021 22:00 Sunila, Sunila Oy C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
12.10.2021 12:07
Arrived Vessel Nat. From
To
Berth ETS Terminaali Agent of arrival
Agent of departure
Updated
18.10.2021 11:30 Ternvag DK - DENMARK SEGOT
/ SEGOT
Ö3 19.10.2021 04:00 Öljysatama GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.10.2021 16:50
18.10.2021 11:10 Bore Sea NL - NETHERLANDS FIHKO
/ RULED
H3 18.10.2021 21:30 Hietanen Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
18.10.2021 10:07
18.10.2021 10:55 Tornedalen PT - PORTUGAL EEKND
/ LVSKU
S1 19.10.2021 15:00 Sunila, Sunila Oy PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.10.2021 13:15
18.10.2021 10:55 Tornedalen PT - PORTUGAL EEKND
/ LVSKU
S1 19.10.2021 15:00 Sunila, Sunila Oy PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.10.2021 13:15
18.10.2021 08:15 Moezelborg NL - NETHERLANDS SELLA
/ FIHEL
S2 19.10.2021 23:15 Sunila, Sunila Oy Oy Helsinki Chartering Ab
/ Oy Helsinki Chartering Ab
18.10.2021 08:15
18.10.2021 06:10 Bornholm NL - NETHERLANDS LTKLJ
/ LVLPX
L4 19.10.2021 10:00 Lakulahti Oy Sea Load Shipping SLS Ltd
/ Oy Sea Load Shipping SLS Ltd
18.10.2021 08:27
18.10.2021 02:10 Equinox Star KY - CAYMAN ISLANDS DEBRB
/ PEPAI
B4 21.10.2021 23:00 Mussalo (Kontti) Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
18.10.2021 02:18
18.10.2021 01:30 Charlotte Essberger PT - PORTUGAL FIRAU
/ SEOER
N1 19.10.2021 04:00 Mussalo (Neste) GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
18.10.2021 16:51
17.10.2021 09:55 Hunteborg NL - NETHERLANDS FIPOR
/ NLVLI
B1 19.10.2021 12:00 Mussalo (Kontti) Oy Helsinki Chartering Ab
/ Oy Helsinki Chartering Ab
18.10.2021 14:08
ATS Vessel Nat. From
To
Arrived Berth Agent of arrival
Agent of departure
Updated
18.10.2021 17:15 Happy Sky NL - NETHERLANDS DKLIP
/ FIPRS
17.10.2021 08:55 B3 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
18.10.2021 13:13
18.10.2021 09:05 Finnstraum NO - NORWAY SEGVX
/ PLSZZ
16.10.2021 19:05 Ö2 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.10.2021 09:10
18.10.2021 05:30 Estland GB - UNITED KINGDOM EEKND
/ EERMS
17.10.2021 03:10 S2 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
18.10.2021 05:32
17.10.2021 08:10 Happy Sky NL - NETHERLANDS DKLIP
/ FIPRS
14.10.2021 11:55 D1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
17.10.2021 08:08
17.10.2021 05:00 Tornedalen PT - PORTUGAL LVSKU
/ EEKND
16.10.2021 01:20 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
17.10.2021 05:23
17.10.2021 04:25 Azuryth CY - CYPRUS NLRTM
/ EETLL
16.10.2021 05:20 Ö3 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
17.10.2021 04:25
16.10.2021 22:05 Charlotta B LR - LIBERIA RUULU
/ DEHAM
15.10.2021 16:30 C2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
16.10.2021 22:04
16.10.2021 19:05 OOCL Rauma NL - NETHERLANDS RULED
/ DEHAM
15.10.2021 22:20 C1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
16.10.2021 19:15
16.10.2021 11:40 Finntide FI - FINLAND RULED
/ DETRV
15.10.2021 08:50 H6 Finnlines Oyj
/ Finnlines Oyj
16.10.2021 11:40
16.10.2021 10:35 Heinrich Schepers PT - PORTUGAL FIHEL
/ LVRIX
15.10.2021 20:00 C3 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
16.10.2021 10:43
16.10.2021 10:05 Stolt Pelican GB - UNITED KINGDOM FITKU
/ BEANR
15.10.2021 16:40 N1 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
16.10.2021 08:22
16.10.2021 09:35 Karita MT - MALTA DKKOG
/ IECDF
15.10.2021 02:25 B4 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
16.10.2021 09:36
16.10.2021 09:10 Stoc Baltic CY - CYPRUS SESSR
/
15.10.2021 21:45 JN1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
16.10.2021 09:10
16.10.2021 09:00 Prima Queen FI - FINLAND FINLI
/ PLGDN
15.10.2021 12:25 A3-4 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
16.10.2021 09:07
16.10.2021 02:40 Fure Fladen FO - F_RÅLLANDS SEGOT
/ SEGOT
14.10.2021 20:45 Ö3 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
16.10.2021 02:40
15.10.2021 20:55 Plyca NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
14.10.2021 09:50 H5 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
15.10.2021 20:57
15.10.2021 18:35 Escape NL - NETHERLANDS NLRTM
/ FIHEL
14.10.2021 03:50 C1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
15.10.2021 19:10
15.10.2021 16:00 Germanica Hav AG - ANTIGUA AND BARBUDA DKROD
/ NLRTM
14.10.2021 18:00 EU1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
15.10.2021 17:18
15.10.2021 15:10 Finnsea FI - FINLAND RULED
/ FIHEL
14.10.2021 06:35 H3 Finnlines Oyj
/ Finnlines Oyj
15.10.2021 15:11
15.10.2021 15:05 Seagard FI - FINLAND FIHKO
/ DERSK
13.10.2021 19:45 H2 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
15.10.2021 15:05
15.10.2021 14:40 Golfstraum NO - NORWAY DERSK
/ GBHUL
14.10.2021 00:15 N1 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
15.10.2021 14:40
15.10.2021 12:40 Estland GB - UNITED KINGDOM LVRIX
/ EEPRN
14.10.2021 07:25 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
15.10.2021 12:58
15.10.2021 08:35 Delphis Finland HK - HONG KONG LVRIX
/ PLGDN
14.10.2021 05:55 C3 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
15.10.2021 08:55
14.10.2021 21:25 Cathma NL - NETHERLANDS NLAMS
/ NLAMS
13.10.2021 08:30 HK4 Oy Helsinki Chartering Ab
/ Oy Helsinki Chartering Ab
14.10.2021 21:25
14.10.2021 15:05 Vitosha MT - MALTA BEANR
/ CATRR
11.10.2021 19:30 A3-4 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
14.10.2021 15:10
14.10.2021 12:10 Venta Maersk DK - DENMARK SEGOT
/ LVRIX
12.10.2021 10:25 C2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
14.10.2021 12:13
14.10.2021 03:05 Kati MT - MALTA BEGNE
/ FIKTK
13.10.2021 09:25 HL1 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
14.10.2021 03:09
14.10.2021 02:35 Apogee Wonder LR - LIBERIA DEBKE
/ ZADUR
13.10.2021 03:05 A3 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
14.10.2021 02:33
13.10.2021 21:35 Jolie FI - FINLAND FIMHQ
/ SENRK
13.10.2021 08:05 U1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
13.10.2021 21:37
13.10.2021 21:00 Lady Clarissa NL - NETHERLANDS FIPRS
/ DERSK
12.10.2021 18:15 D1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
13.10.2021 20:59
13.10.2021 20:30 Mila NL - NETHERLANDS LTKLJ
/ NLDZL
12.10.2021 17:25 B4 Fertall Maritime Ltd
/ Fertall Maritime Ltd
13.10.2021 20:32
13.10.2021 20:00 Trica NL - NETHERLANDS RULED
/ FIHKO
12.10.2021 08:55 H3 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
13.10.2021 20:00
13.10.2021 19:45 G. Rossini RU - RUSSIAN FEDERATION RULED
/ RULED
13.10.2021 10:05 Ö2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
13.10.2021 19:44
13.10.2021 09:40 Bomar Vanquish LR - LIBERIA RUKGD
/ LTKLJ
12.10.2021 02:55 C3 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
13.10.2021 09:48
13.10.2021 07:05 Jolie FI - FINLAND FIMHQ
/ SENRK
12.10.2021 23:45 S1 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
13.10.2021 07:06
12.10.2021 21:35 Plyca NL - NETHERLANDS BEANR
/ RULED
12.10.2021 13:10 H5 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
12.10.2021 21:32
12.10.2021 15:40 Agnes Essberger PT - PORTUGAL SEJAT
/ FISKV
12.10.2021 04:30 N1 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
12.10.2021 15:38
12.10.2021 15:05 Tornedalen PT - PORTUGAL LVSKU
/ LVSKU
11.10.2021 10:20 S1 PP Maritime Oy
/ PP Maritime Oy
12.10.2021 15:10
12.10.2021 13:35 Baltic Carrier GI - GIBRALTAR EEMUG
/ RULED
11.10.2021 04:10 L3 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
12.10.2021 13:38
12.10.2021 13:00 Marlin RU - RUSSIAN FEDERATION RUULU
/ RUULU
12.10.2021 08:40 B1 Stella Naves Oy Ltd
/ Stella Naves Oy Ltd
12.10.2021 13:08
12.10.2021 10:40 Foyle MT - MALTA FIHEL
/
11.10.2021 18:20 Ö2 Oy Tramp Agencies Ltd
/ Oy Tramp Agencies Ltd
12.10.2021 11:20
12.10.2021 08:50 Theodor Essberger PT - PORTUGAL FISKV
/ NLRTM
10.10.2021 17:15 N2 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
12.10.2021 09:21
11.10.2021 23:05 Angela GI - GIBRALTAR FIHEL
/ NLRTM
09.10.2021 19:05 C1 Global Freight Solutions Ltd
/ Global Freight Solutions Ltd
11.10.2021 22:58
11.10.2021 22:40 Froland AG - ANTIGUA AND BARBUDA FIKNT
/ SEOSK
09.10.2021 17:45 EU1 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
11.10.2021 22:43
11.10.2021 22:20 Trito Navigator NL - NETHERLANDS LVRIX
/ SEKBG
11.10.2021 14:45 EU2 Prima Logistics Oy Ab Ltd
/ Prima Logistics Oy Ab Ltd
11.10.2021 22:19
11.10.2021 22:05 Ava D LR - LIBERIA RUULU
/ DEBRV
11.10.2021 14:25 C3 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
11.10.2021 22:05
11.10.2021 21:35 Hafnia Sea GB - UNITED KINGDOM FIHKO
/ RULED
11.10.2021 10:35 H3 Transfennica Oy
/ Transfennica Oy
11.10.2021 21:30
11.10.2021 20:50 Livland PT - PORTUGAL RULED
/ DEKEL
10.10.2021 20:40 U2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
11.10.2021 20:46
11.10.2021 20:05 Johann Essberger PT - PORTUGAL EESLM
/ EETLL
11.10.2021 10:50 N1 GAC Finland Oy
/ GAC Finland Oy
11.10.2021 20:07
11.10.2021 19:35 Friedrich Russ PT - PORTUGAL DERSK
/ FIRAU
10.10.2021 17:35 H2 C&C Port Agency Finland Oy Ltd
/ C&C Port Agency Finland Oy Ltd
11.10.2021 19:32
Show all